Zabawy z czasem Christophera Nolana

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 07-04-2019 10:03 ()


Nowy, tajemniczy projekt Christophera Nolana dla Warnera podobno podejmie temat kontinuum czasu. Poziom utrzymania w sekrecie kolejnej produkcji twórcy Mrocznego Rycerza jest dość zdumiewający. Aktor Robert Pattinson, który gra jedną z głównych ról, niedawno przyznał, że musiał przeczytać scenariusz w zamkniętym pokoju i nie mógł zabrać ze sobą kopii do domu. Pattinson nie mógł zdradzić konkretów projektu, ale powiedział, że to, co przeczytał, było „nierealne”.

Czas od dawna odgrywał istotną rolę w dziełach Nolana, jednak nie jest jasne, w jaki sposób kontinuum czasu zostanie omówione tym razem. Wcześniej krążyły pogłoski, że następny projektu Christophera Nolana będzie krzyżówką klasycznego filmu Północ, północny zachód Alfreda Hitchcocka z Incepcją. Nolan nie ukrywa, że w swojej pracy inspiruje się Hitchcockiem. Warner Bros. jednak obaliło tę pogłoskę.

Oprócz Roberta Pattinsona w kolejnym filmie Christophera Nolana wystąpią: John David Washington i Elizabeth Debicki. Produkcja rozpocznie się wkrótce, a premierę zapowiedziano na 17 lipca 2020 r.


comments powered by Disqus