Vin Diesel poleci na Pandorę?

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 05-04-2019 12:51 ()


Od czasu premiery Avatara minęło prawie dziesięć lat temu, a James Cameron ciężko pracuje nad sequelami najbardziej dochodowego filmu wszech czasów. Czeka nas dużo Pandory. Fragmenty dla dwóch pierwszych sequeli zostały już ukończone i wkrótce rozpoczną się główne zdjęcia w części live-action, i wydaje się, że istnieje szansa, że Vin Diesel dołączy do obsady.

Aktor opublikował film na Instagramie, w którym znajduje się  na planie sequeli Avatara u boku Jamesa Camerona. „Więc jesteśmy na planie Avatara 2, 3, 4 i 5” - powiedział Cameron. „To jest ściśle tajne, to jest jak Projekt Manhattan. Mój kumpel Vin jest tutaj, a my naprawdę damy mu błyskotliwą rzecz od Facetów w czerni po tym, jak on odejdzie, więc ma nie pamiętać o tym, co tu zobaczy, ponieważ nie może ujawnić tej opowieści ... to jest ściśle tajne. Diesel odpowiedział, mówiąc: „W Hollywood jest jedna osoba, z którą zawsze chciałem pracować i uczyć się od niej".

Nie wiadomo, czy Diesel oficjalnie dołączył do projektu, o którym Cameron mówi, że będzie to familijna saga. Avatar 2 spodziewany jest w kinach 18 grudnia 2020 r., a kolejne części zaplanowano na: 17 grudnia 2021 r., 20 grudnia 2024 r. i 19 grudnia 2025 r. 


comments powered by Disqus