Premiera Detektywa: Zbrodni L.A. i Zombicide: Zielona Horda już 28 marca

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 25-03-2019 16:30 ()


28 marca premierę mają dwie gry Portal Games - dodatek do Detektywa: Zbrodnie L.A. oraz nowa odsłona Zombicide: Zielona Horda!

Detektyw: Zbrodnie L.A.

Wybierz się do słonecznej Kalifornii i zanurz głęboko w trawiony wojnami narkotykowymi świat Los Angeles lat 80-tych. Doświadcz bycia detektywem w mieście aniołów i przekonaj się, że czasami trzeba nieco nagiąć zasady, aby osiągnąć swój cel – zupełnie jak detektyw Foley znany z filmu Gliniarz z Beverly Hills. Próbuj kontrowersyjnych metod, by rozwiązać swoją sprawę, cały czas mają za plecami szefów i biurokrację, którzy dyszą ci na kark. Wykorzystaj nową mechanikę Obserwacji i poznaj więcej faktów na temat twojego podejrzanego.

Detektyw: Zbrodnie L.A. to rozszerzenie dla 1-5 graczy, które pozwoli ci wcielić się w rolę detektywów LAPD, pracujących nad trzema różnymi sprawami, które będziesz rozwiązywać po kolei. Razem tworzą one kampanię, która podda twoje umiejętności dedukcji prawdziwej próbie.

Pierwszy dodatek do Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej ma premierę 28 marca 2019, w polskiej, angielskiej i niemieckiej

Więcej szczegółów można znaleźć na https://detectiveboardgame.com/pl/zbrodnie-la/

 

Premiera Zombicide: Zielona Horda

28 marca premierę ma kolejna odsłona gry z serii Zombicide. Tym razem nadszedł czas na inwazję zombie-orków w grze planszowej Zombicide: Zielona Horda!

Zombicide: Zielona Horda kompatybilna jest z poprzednimi pozycjami Portalu z tej serii: Czarną Plagą i Wulfsburgiem.

Zombicide: Zielona Horda jest grą kooperacyjną, przeznaczoną dla jednego do sześciu graczy, którzy stawią czoła hordom wygłodniałych Zombie, kontrolowanych przez mechanikę gry. Każdy z graczy kontroluje od jednego do sześciu Ocalałych w atakowanym przez Zombie świecie fantasy. Cel jest prosty – wypełnienie celów Misji, przeżycie i zabicie tylu Zombie, ilu tylko zdołacie! Stwory są powolne i przewidywalne, ale jest ich mnóstwo. Uważajcie na Abominacje i Nekromantów! Ocalali używają wszystkiego, co wpadnie im w ręce, byle tylko zgładzić Zombie. Im lepsza broń, tym więcej trupów i więcej Zombie, zwabionych zapachem świeżej krwi! Ocalali mogą wymieniać między sobą ekwipunek, a gracze dzielić taktykami. Tylko ścisła współpraca umożliwia wypełnienie celów Misji i przeżycie kolejnego dnia. Potyczki z Zombie to świetna zabawa, ale musicie również ratować innych Ocalałych, znaleźć pożywienie i broń, a także zgłębiać sekrety Nekromantów i wiele, wiele więcej.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie gry: https://portalgames.pl/pl/zombicide-zielona-horda/

Galeria zdjęć Zielonej Hordy: https://portalgames.pl/pl/zombicide-zielona-horda-galeria-zdjec/


comments powered by Disqus