Wieści z Eternii

Autor: Luiza Dobrzyńska Redaktor: Motyl

Dodane: 19-03-2019 22:47 ()


Mamy nową datę rozpoczęcia zdjęć do ekranowej wersji „Władców Wszechświata". Według najnowszych doniesień mają one wystartować w połowie lipca tego roku w Pradze. Nadal nie znamy żadnych szczegółów dotyczących obsady, ale pojawiło się coś, co można uznać za „przeciek kontrolowany". Bracia Nee, którzy ostatecznie przejęli fotel reżysera, pozwolili stronie ThatHashtagShow. na opublikowanie jednej z branych pod uwagę wersji scenariusza.

Główną intrygę filmu ma stanowić coś, co można określić jako ciekawą przeróbkę wątków znanych z komiksów i seriali. Szczególną rolę odgrywa tu pewna mini seria z 1986 roku ujawniająca związek między księciem Adamem a Szkieletorem. W komiksie Szkieletor był początkowo mężczyzną o imieniu Keldor, bratem króla Randora. Tymczasem w zapowiadanym filmie Keldor będzie starszym bratem Adama i następcą tronu Eternii. To wzorowy, faworyzowany przez ojca syn idealny wybór na dziedzica korony. Adam jest nie tylko dużo młodszy, ale też buntowniczy z natury i uznawany po trosze za czarną owcę w rodzinie. Los jednak wikła ludzkie plany. Zmuszony wybierać między przyszłością królestwa a swoim starszym synem, Randor postanawia poświęcić Keldora. Zapoczątkowuje to lawinę zdarzeń, w wyniku których starszy książę staje się budzącym grozę Szkieletorem...

Opisane tu wydarzenia mogą jeszcze ulec pewnym zmianom, ale i tak zapowiada się ciekawie. O ile prace nad filmem wreszcie ruszą z miejsca, ma się rozumieć.


comments powered by Disqus