Zło czai się bliżej, niż myślisz! „Impostor” – jeden z najlepszych horrorów tego roku w kinach od 5 kwietnia

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 14-03-2019 11:47 ()


Horror, który wbił w fotele widzów tegorocznego festiwalu Sundance i został porównany do zeszłorocznego hitu „Dziedzictwo. Hereditary”. „Impostor” w kinach już w kwietniu!

„Przerażająca jazda bez trzymanki” (Variety), „jeden z najlepszych horrorów 2019 roku” (Slashfilm), „straszy w najlepszy stylu” (Guardian), „nowe Hereditary” (IndieWire) – to tylko kilka fragmentów z pełnych zachwytów recenzji amerykańskich krytyków!

Rewelacyjny debiut Lee Cronina już teraz nazywany jest najstraszniejszym filmem 2019 roku i porównywany do takich arcydzieł horroru, jak „Omen” czy „Lśnienie” oraz do głośnego „Babadooka”. Nowość od amerykańskiego studia A24 w kinach od 5 kwietnia.

 

Sarah, chcąc uciec przed przeszłością, przeprowadza się ze swoim synkiem Chrisem do domu na wsi i ma nadzieję, że tu uda im się rozpocząć nowe życie. Pewnej nocy Chris znika w lesie, a gdy się odnajduje, nie jest do końca sobą. Z dnia na dzień jego zachowanie staje się coraz bardziej dziwne, a Sarah zaczyna podejrzewać, że chłopiec, który wrócił do domu, może wcale nie być jej synem…

„Impostor” w kinach od 5 kwietnia!


comments powered by Disqus