Spędź Dzień Kobiet w Cinema City! Strefa VIP czeka właśnie na Ciebie!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 06-03-2019 17:03 ()


Pyszne, gorące dania, napoje bez limitu i do tego dobry film – luksusowe połączenie restauracji z kinem to idealne miejsce na świętowanie Dnia Kobiet! Niepowtarzalna atmosfera w klimatycznym lobby i oglądanie filmów siedząc w luksusowych, rozkładanych fotelach, to gwarancja dużej dawki świetnej rozrywki! Zamiast eleganckiego lokalu, wybierz zatem seans w strefie VIP i ciesz się filmem z dodatkowymi wygodami. Bilety można nabyć w kasach kin oraz na stronie http://www.cinema-city.pl/vip.

Wizyta w Strefie VIP w Cinema City to nie tylko prawdziwa uczta dla każdego kinomana, ale również idealne miejsce na specjalne okazje, jak Dzień Kobiet. Seans filmowy z domieszką luksusu może być świetnym pomysłem na romantyczną randkę, urodziny, bądź spotkanie w gronie przyjaciół i znajomych.

Tak szczególną okazję jaką jest Dzień Kobiet warto uczcić w wyjątkowy i kreatywny sposób! Degustacja wyśmienitych dań, sałatek i deserów przygotowywanych na bieżąco przez szefów kuchni przy świetnym filmie – która z Pań nie marzy o takim wieczorze? Zdecydowanie każda dama skusi się na taki wypad, w dodatku w dniu swojego święta! Wizyta w Strefie VIP to świetny pomysł na regenerację i odprężenie po dniu pełnym codziennych obowiązków. Otwarty bar, dostępne ulubione, orzeźwiające napoje, świeżo parzona kawa oraz typowe menu kinowych przekąsek, takich jak nachosy czy popcorn, będą prawdziwą ucztą dla zmysłów. Natomiast skórzane, elektrycznie regulowane fotele premium pozwolą cieszyć się filmem w wygodnej, a nawet leżącej pozycji.

Każda kobieta zasługuje na odrobinę luksusu, a w Strefie VIP otrzyma jej pod dostatkiem! Seans filmowy w niezwykle komfortowych warunkach oraz wyjątkowa atmosfera z pewnością zaskoczy ukochaną dostarczając niespotykanych emocji!

Wizyta w sali VIP może być także znakomitym pomysłem na prezent. Cinema City oferuje eleganckie karty podarunkowe VIP, które obejmują dwa bilety na dowolny seans w formacie 2D w wyjątkowych salach VIP w Cinema City Wroclavia lub Bonarka. Karta umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji strefy VIP, czyli nie tylko oglądania filmów w wygodnych, luksusowych fotelach premium, ale też dostęp do barowych przekąsek bez limitu i możliwość skosztowania świeżo przyrządzonych posiłków na zimno i ciepło.


comments powered by Disqus