Ultimate Games wyda na Nintendo Switch dwie gry dla młodszych graczy

Autor: Mateusz Pietrzyk Redaktor: Motyl

Dodane: 12-02-2019 21:49 ()


Pet Care oraz Guess The Word to kolejne polskie gry, które zostaną wydane na Nintendo Switch przez Ultimate Games S.A. Oba tytuły są skierowane do młodszych graczy. Pet Care daje możliwość opieki nad zwierzakami, a dzięki Guess The Word można w przystępny sposób uczyć się podstawowych słówek w języku angielskim. Gry pojawią się w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) już 14 lutego br.

Stworzone przez Baked Games tytuły zostaną wydane na Nintendo Switch przez Ultimate Games S.A. Gry są skierowane do młodszych graczy (w wieku od 4 lat wzwyż) i zadebiutują na Nintendo Switch 14 lutego 2019 r.

Pet Care

Dzięki Pet Care młodzi gracze mogą bliżej poznać różne zwierzaki. Na odkrycie czeka 10 uroczych stworzeń, w tym m.in. kot, pies, koń, żaba czy łoś. Rozgrywka sprowadza się do opieki nad nimi, karmienia oraz zbierania odznak za takie działania. Co ważne, każdy zwierzak charakteryzuje się unikalnymi reakcjami na poczynania gracza.

Nieskomplikowaną i opartą na dotykowym sterowaniu rozgrywkę umilają w Pet Care urzekające animacje i odpowiednio dobrana muzyka.

Pet Care (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/pet-care-switch

Podstawowe informacje:

Pet Care

gatunek: edukacyjne, dla dzieci, familijne

producent: Baked Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski

data premiery: 14.02.2019 r. (Nintendo Switch)

 

Guess The Word

W Guess The Word gracz uczy się podstawowych słów w języku angielskim. Celem jest  możliwie jak najszybsze ułożenie z podanych liter właściwego słowa. Pomagają w tym odsłaniające się z czasem fragmenty rysunku obrazującego dane słowo. Gra oferuje też sympatyczną oprawę audiowizualną.

Stworzona przez Baked Games gra edukacyjna wyróżnia się również prostym i bardzo intuicyjnym sterowaniem. Wykorzystanie dotykowego ekranu konsoli pozwala na dotknięcie i przeciąganie liter, dzięki czemu można układać je we właściwe słowa.

Guess The Word (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/guess-the-word-switch

Podstawowe informacje:

Guess The Word

gatunek: edukacyjne, dla dzieci, familijne

producent: Baked Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski

data premiery: 14.02.2019 r. (Nintendo Switch)


comments powered by Disqus