Szepty słychać nie tylko po zmroku! Kontynuacja 9. sezonu The Walking Dead już 11 lutego!

Autor: FOX Redaktor: Motyl

Dodane: 08-02-2019 14:09 ()


Już 11 lutego o godz. 22:00 na FOX powróci The Walking Dead, a wraz z nim nowe zagrożenie – Szeptacze! Kim są Szeptacze, z którymi będą musieli zmierzyć się bohaterowie?

Finał pierwszej połowy 9. sezonu The Walking Dead, który oglądaliśmy pod koniec listopada, zaskoczył niejednego fana produkcji. W jednej z ostatnich scen, na zamglonym cmentarzu bohaterowie walczyli z hordą wygłodniałych zombie i natrafili na Szeptaczy, czyli grupę ludzi, którzy noszą maski „uszyte” ze skóry zombie, żyją i swobodnie poruszają się wśród nich. W konfrontacji z nimi zginął jeden z głównych i najbardziej lubianych bohaterów fanów serialu – Jesus (Tom Payne). 
 
Szeptacze nie są zwykłą grupką osób, które znalazły sprytny sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, ale polują i brutalnie mordują zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), u której boku stoją – jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst) oraz córka Lydia (Cassady McClincy).
 
 
Co czeka bohaterów serialu? Nadal będziemy obserwować, jak mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat i ich wpływem na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się dla siebie obcych, ale pod pewnymi względami nie poznają też siebie samych. Po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu, w jak wielkim są niebezpieczeństwie, będą musieli się zebrać i połączyć siły, aby rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem. Wkrótce okaże się, że wszystko, co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym, co przyniesie przyszłość, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali, nie gwarantują już bezpieczeństwa.
 
 
W jednym z wywiadów producentka serialu Angela Kang zdradziła kilka szczegółów na temat drugiej części 9. sezonu produkcji:

Z powodu skoków w czasie pominęliśmy w sumie ponad siedem lat, których widzowie prawie nie widzieli. Dzięki temu mamy możliwość cofania się z fabułą w czasie. Dlatego też może będzie możliwość zobaczenia postaci, które wrócą we flashbackach. Ale mamy też nowe postaci jak Alpha. Już nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą ją na ekranie, bo to będzie naprawdę mocne wejście.
 
Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców? The Walking Dead powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00. Dla wszystkich widzów, którzy nie mogą spać w nocy, FOX ma bardzo dobre wieści - premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.
 

comments powered by Disqus