Młody Alfred brutalniejszy od „Gotham”

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 08-02-2019 13:36 ()


Powoli pojawiają się szczegóły dotyczące serialu o kamerdynerze Batmana, Alfredzie. Producenci wykonawczy Bruno Heller i Danny Cannon poinformowali, że Pennyworth ma skupić się na pochodzeniu przyszłego lokaja Bruce'a Wayne'a w opowieści rozgrywającej się w latach 60. XX wieku w Londynie. Po zakończeniu służby jako brytyjski żołnierz SAS, młody i charyzmatyczny Alfred Pennyworth tworzy firmę ochroniarską i znajduje pracodawcę w osobie Thomasa Wayne'a.

"Dwadzieścia parę lat przed Gotham, to zupełnie inny świat" - powiedział Cannon. "To jest wersja DC z lat 60." Oznacza to, że Pennyworth nie przedstawi dokładnie Londynu, który znamy." Cannon obiecał także, że Pennyworth będzie kompletnie "pozbawioną emocji serią" o kategorii R, zwłaszcza w porównaniu z Gotham. Jeśli chodzi o złoczyńców, wydaje się, że nie zobaczymy przodków takich postaci jak Joker czy Penguin, ale raczej "archetypowych złoczyńców i klasycznych złoczyńców brytyjskiej literatury".

Jack Bannon zagra Alfreda Pennywortha, a Ben Aldridge wcieli się w Thomasa Wayne'a. Paloma Faith zagra główny szwarccharakter serii, czyli Bet Sykes, która jest określana jako porywcza, sadystyczna i bezwzględna. Jej siostra, Peggy Sykes (Polly Walker), jest jedną z najbardziej zajętych kobiet odnoszących największe sukcesy w branży sado-maso w Lancashire. Seria 10-odcinków zadebiutuje na Epixie jeszcze w tym roku.


comments powered by Disqus