Those Who Remain - psychologiczny thriller o świetle i ciemności - dostępny już wkrótce

Autor: Camel 101 & Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 01-02-2019 09:23 ()


Twórcy Syndrome - Camel 101 - zapraszają ponownie do Dormont, małego miasteczka w USA. Nowy trailer THOSE WHO REMAIN opęta Wasze zmysły i przypomni dlaczego boicie się ciemności!

Trzymająca w napięciu gra przygodowa, która koncentruje się na opowiadaniu i suspensie, czyli THOSE WHO REMAIN, opowie historię Edwarda Turnera, człowieka z przeszłością, którego życie wystawi na ciężką próbę. Unikaj mroku i potworów, które się w nim kryją. Pozostańcie przy życiu aż do samego końca, aby odkryć historię, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyliście.

POTWORY ISTNIEJĄ I POWINNIŚCIE BAĆ SIĘ CIEMNOŚCI.

Edward Turner to zmęczony życiem człowiek, który pojawia się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. Coś jest nie tak z miasteczkiem Dormont. W ciemnościach krążą dziwne stworzenia, zabijając każdego, kto się zbliża. Jedynym sposobem na przetrwanie jest pozostawanie w świetle.

Największym zagrożeniem w THOSE WHO REMAIN jest ciemność. Są w nim potwory i umrzesz, jeśli zostaniesz tam zbyt długo. Zagrożenie jest tam zawsze, czekając w ciszy. To oznacza, że musisz być świadomy swojego otoczenia i mieć oczy dookoła głowy. Czasami światła zawodzą, zmuszając cię do ucieczki. Znajdź źródła światła, aby przejść przez ciemne ścieżki, unikaj potworów i podróżuj między lustrzanymi światami, aby rozwiązywać środowiskowe zagadki logiczne, które napotkasz na swojej drodze. I nie daj się oszukać własnemu umysłowi. Nie wszystko w Dormont jest takim, jakim się wydaje.

Platformy Docelowe: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Data Premiery: TBA

Gatunek: Przygodowa


comments powered by Disqus