Przygotuj się na MECHY w World of Tanks: Mercenaries!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 25-01-2019 12:12 ()


World of Tanks: Mercenaries jest znane z wprowadzania innowacyjnych inicjatyw do uznanej formuły gry o czołgach. Nowy tryb, dostępny od końca stycznia, przyniesie ze sobą pojedynki mechów na Playstation 4 i Xboxa! Ponadto, wystartują zimowe igrzyska, które dają możliwość zdobywania cyklicznych nagród i czołgów premium.

Od 29 stycznia do 4 lutego, nowy tryb o nazwie Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) doda wielkie mechy do World of Tanks: Mercenaries! Popularne dzięki hollywoodzkim filmom, anime i grom komputerowym, te wielkie metalowe bestie będą użyte przez graczy w pojedynkach 4 vs. 4. Będzie można wybrać pomiędzy amerykańskim Iron Soldierem albo sowieckim Steel Comrade. Każdy mech wyposażony jest w lasery, pociski, karabiny maszynowe i mnóstwo pancerza. Strzelaj i miażdż swoich przeciwników na specjalnie przygotowanej mapie Miasto Starorzecza (Old River City), na której roi się od zniszczalnych obiektów. Uważaj pilocie, każdy pokonany mech doświadczy tytułowego przeciążenia rdzenia, a jego wybuch może zmieść z powierzchni ziemi całą okolicę i Twoją maszynę również! Akcja nie ustanie nawet gdy zostaniesz zniszczony – ewakuuj się z jednostki i powróć na pole bitwy w nowym mechu!

Tryb Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) może być zaskakującym dodatkiem do World of Tanks: Mercenaries. Jest to niejako powrót do korzeni Wargaming Chicago-Baltimore (wcześniej znanych jako Day 1 Studios), które było odpowiedzialne za kultowe MechAssault. Amerykanie są zresztą specjalistami w stawianiu formuły World of Tanks na głowie - ich dziełem były chociażby walki czołgów na księżycu czy inwazja obcych na Ziemię.

Z innych atrakcji warto wspomnieć o startujących zimowych igrzyskach. Nowe wydarzenie zachęca graczy do walki o dzienne, miesięczne, kwartalne i roczne nagrody zdobywając punkty za wykonywanie misji. Druga edycja tego wydarzenia startuje już 1 lutego, a gracze którzy ja ukończą mogą liczyć na znacząca zniżkę na nowy pojazd premium – elektryzującego Thunderbolta. W tym miesiącu również zobaczymy kilka nowych czołgów. Miłośnicy niemieckiej myśli technicznej powinni przyjrzeć się nowemu niszczycielowi czołgów Javelin Krupp-Steyr Waffenträger, a fani trybu Mercenaries – pojazdowi Skullcap.

 


comments powered by Disqus