20-lecie Portal Games - specjalna strona internetowa i wydarzenia!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 21-01-2019 16:30 ()


Portal Games zostało założone przez Ignacego Trzewiczka w 1999 roku. Portal obchodzi w 2019 roku dwudziesty jubileusz swojego istnienia. Z tej okazji wydawnictwo zapowiedziało spotkania z fanami, gadżety, vloga, a także wiele specjalnych wydarzeń.

21 stycznia Portal uruchomił specjalną stronę internetową 20.portalgames.pl, która powstała, by gromadzić informacje związane z urodzinami Portalu.

Na stronie poświęconej 20-leciu Portalu znaleźć można między innymi informacje o wydarzeniach organizowanych przez Portal, a także tych, w których Portal uczestniczy. Ma także pojawić się vlog Ignacego Trzewiczka, najnowsze gadżety i pamiątki dla fanów Portalu. Stronę warto regularnie odwiedzać w ciągu całego roku, aby nie przegapić kolejnych ogłoszeń i niespodzianek przewidzianych na 2019 rok przez Portal Games.

20 wydarzeń na 20-lecie

Przy okazji uruchomienia witryny Portal Games zapowiedziało rozpoczęcie specjalnego cyklu wydarzeń, które rozpocząć się mają od 11 edycji Portalconu.

Wydarzenia te mają być okazją dla fanów wydawnictwa, aby zagrać w najlepsze i najnowsze gry planszowe, wypróbować prototypy, dowiedzieć się o nadchodzących nowościach, a także wejść w posiadanie specjalnych gadżetów i limitowanych promosek. Wydarzenia te będą odbywać się na całym świecie, choć większość z nich będzie miała miejsce w Polsce. Więcej szczegółów na temat nadchodzących wydarzeń można znaleźć tutaj: https://20.portalgames.pl/wydarzenia/

Portalcon

Pierwszym z 20 wydarzeń na 20-lecie Portalu ma być Portalcon, który odbędzie się 26 i 27 stycznia w Gliwicach. Podczas Portalconu Portal planuje zaprezentować swoje nowości i plany wydawnicze na cały 2019 rok. Szczegóły na temat imprezy znaleźć można na stronie wydarzenia: https://portalcon.pl. Portal Games informuje jednocześnie, że bilety na imprezę zostały już w całości wyprzedane i nie będzie możliwości zakupienia ich na miejscu. Dobra wiadomość dla tych, którzy nie będą mogli dołączyć do ekipy Portalu na miejscu jest taka, że najważniejsze punkty programu śledzić będzie można podczas transmisji na żywo na kanale YouTube Portalu: https://youtu.be/OvmCtu0l3aQ

Trzewiki północy

Portal Games zapowiada również, że w lutym odbędzie się specjalne tournée Ignacego i Merry Trzewiczków. Celem podróży będzie odwiedzenie fanów, sklepów i lokali z grami planszowymi na północy Polski. Na trasie Trzewików znajdą się Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Koszalin i Szczecin. Wyprawa Trzewików północy jest drugim z serii 20 wydarzeń na 20-lecie Portalu.

Specjalne logo Portalu z okazji 20 urodzin

Portal Games zaprezentował też nową wersję swojego logo, stworzoną specjalnie na potrzebę świętowania 20 urodzin. Logo to będzie pojawiać się w materiałach i wydarzeniach powiązanych z jubileuszem.


comments powered by Disqus