Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Motyl

Dodane: 28-06-2007 17:10 ()


”Shrek 3”

 

W poprzedniej części Shrek musiał zmagać się z niechęcią ojca Fiony. Tym razem będzie gorzej. Król postanowił, aby Shrek wspólnie z Fioną władali Zasiedmiogórogrodem. Jak łatwo się domyślić zielony ogr marzyć będzie tylko o powrocie na swoje bagno. W tej sytuacji musi odnaleźć potencjalnego następcę tronu w osobie Księcia Artiego. Nieobecność trójki dzielnych przyjaciół wykorzysta Książę z Bajki, aby znów rozpocząć (niezbyt) uczciwą walkę o tron. Innymi słowy będzie się działo.

Czas: 93 minuty

 

 

”Viva Club”

 

Kolejną propozycją jest kubański dramat „Viva Club”. Film opowiada historię pary dziesięciolatków, którzy obawiając się rozdzielenia przez skłócone rodziny, postanawiają uciec z domu. Podróżować będą przez cały kraj, doświadczając najrozmaitszych przygód.

Czas: 80 minut

 

 

 

 

Premiery DVD

 

”Układ Idealny”

 

Luis jest bezwątpienia beztroskim kawalerem. Ceni sobie przyjemności, jak również piękne kobiety. Jednak gdy przekracza czterdziestkę, zarówno jego matka jak i siostry postanawiają znaleźć mu towarzyszkę życia i w ten sposób uwolnić się od niego. Luis jednak nie ma wcale zamiaru się żenić. Dlatego też postanawia wprowadzić w życie podstępny plan, którego częścią jest wynajęcie żony.

Czas: 90 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...