Zapowiedzi programowe AMC na luty

Autor: AMC Redaktor: Motyl

Dodane: 11-01-2019 19:15 ()


W nadchodzącym miesiącu szczególnie polecamy uwadze premierę serialu „Stan Against Evil” – na emisję wszystkich odcinków 1. sezonu zapraszamy w sobotę, 16 lutego od 21:00, natomiast 2. sezonu – w sobotę, 23 lutego od 21:00. Zapraszamy także na kontynuację powtórki 2. sezonu serii „Kraina bezprawia” – w poniedziałki o 22:00 (po dwa odcinki), do 25 lutego. Polecamy ponadto cykl filmowy „Na czerwonym dywanie” – w ramach, którego 24 lutego, od 6:00 zapraszamy na najbardziej uznane hollywoodzkie produkcje.

 

STAN AGAINST EVIL

Premiera, emisja wszystkich odcinków 1. sezonu w sobotę,

16 lutego od 21:00.

Premiera, emisja wszystkich odcinków 2. sezonu w sobotę,

23 lutego od 21:00.

Na mieszkańców Willard’s Mill spada kara za masowe palenie na stosach czarownic kilkaset lat temu – ich miasteczko nawiedzają 172 demony. Evie, nowa szeryf, zmuszona jest do współpracy ze swoim poprzednikiem, Stanem Millerem, przymusowo odesłanym na emeryturę po bójce, która miała miejsce podczas pogrzebu jego żony. Jedynym sposobem w jaki Evie i Stan mogą uratować miasto, jest znalezienie i zniszczenie każdego z demonów. Kluczem do tego jest odkodowanie stuletniej księgi znalezionej w pokoju niedawno zmarłej żony Stana.

Występują: John C. McGinley, Janet Varney, Dana Gould

 

KRAINA BEZPRAWIA

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Kontynuacja powtórki 2. sezonu w każdy poniedziałek o 22:00 (po dwa odcinki) do 25 lutego.

„Kraina bezprawia” opowiada historię wielkiego wojownika Sunny’ego i młodego chłopca, M.K., którzy podróżują nieznanymi i niebezpiecznymi szlakami w poszukiwaniu życiowych prawd i oświecenia. Serial osadzony jest w odległej przyszłości, gdzie panuje ustrój feudalny. Ziemie zostały podzielone między baronów, którzy siłą i brutalnością doszli do władzy i bogactwa.

Występują: Daniel Wu, Orla Brady, Aramis Knight, Emily Beecham

 

 

 


comments powered by Disqus