Gdzie Twój domek kotku? Urocza gra familijna "O kocie w kłopocie!"

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 10-01-2019 16:43 ()


Nowy rok, nowe wyzwania i... nowe premiery! Zimą Fabryka Kart Trefl-Kraków nie zwalnia tempa. Na sklepowe półki trafiła gra familijna "O kocie w kłopocie", a już wkrótce dołączą do niej kolejne tytuły między innymi "Chmury", "Przygoda na Safari" i "Gąsienice". Dla każdego coś dobrego i wesołego, acz nie zawsze prostego.

O dobrą rodzinną rozrywkę z grą "O kocie w kłopocie" zadbał japoński projektant Shigehiro Ariizumi oraz ilustrator Bartłomiej Kordowski.

Katastrofa, kocie… Zgubiłeś się… Obudziłeś się w naczepie ciężarówki, samotny, zdezorientowany i wygłodniały. Okolica wygląda nieznajomo, budynki są do siebie podobne, a ty jesteś coraz bardziej głodny. Chcesz jak najszybciej wrócić do domu, ale gdzie on jest?

„O kocie w kłopocie” to urzekająca gra rodzinna, która pozwoli Wam przeżyć niesamowitą przygodę. Podczas wędrówki po mieście spotkacie przyjaciół, odnajdziecie ukryte przejścia, a odkryte wskazówki pozwolą odnaleźć Wam DOM. Bądźcie jednak uważni, bo za rogiem może czaić się pies albo kruk…

WIELKA przygoda małego kotka właśnie się rozpoczyna

Wiek graczy: 8+

Liczba graczy: 2-4


comments powered by Disqus