„Green Book” największym zwycięzcą Złotych Globów!

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 07-01-2019 06:50 ()


„Green Book” największym zwycięzcą Złotych Globów! Film otrzymał największą liczbę statuetek, wygrywając jako jedyny w trzech kategoriach: Najlepszy Film (komedia lub musical), Najlepszy Scenariusz oraz Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Mahershala Ali). „Green Book” w kinach 15 lutego!

Mahershala Ali jako wybitny muzyk i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! „Green Book” to obsypana nagrodami prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni, zdobywca trzech Złotych Globów i jeden z największych faworytów wyścigu o oscarowe statuetki! Film trafi do kin w Polsce 15 lutego, ale już teraz można oglądać go na pokazach przedpremierowych.

Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na Głębokie Południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w drodze! A kolejny przystanek dla filmu Petera Farrelly’ego to nominacje oscarowe, które zostaną ogłoszone 22 stycznia. "Green Book" dzisiejszym triumfem podczas Złotych Globów potwierdził swoją pozycję jednego z największych faworytów oscarowego wyścigu!

"Green Book" trafi do kin w Polsce 15 lutego, ale już teraz można oglądać go na pokazach przedpremierowych. Dystrybutorem filmu jest M2 Films.


comments powered by Disqus