„Underdog” - pierwszy w historii polskiego kina film o MMA

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 04-01-2019 13:43 ()


„Underdog” – pierwszy w historii polskiego kina film o MMA, wejdzie na ekrany kin 11 stycznia, tymczasem w Cinema City wystartowała przedsprzedaż biletów! Pomyślna dotychczas kariera zawodnika legnie w gruzach w wyniku starcia na ringu z największym rywalem, zmuszając sportowca do życiowej walki o szacunek i miłość. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, budząca wiele emocji wkrótce w kinach! Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie:  www.cinema-city.pl/filmy/underdog.

„Underdog” przedstawia historię Borysa „Kosy” Kosińskiego – znakomitego zawodnika MMA. W jednej chwili dotychczasowa, pełna sukcesów, rozwijająca się kariera dobiega końca z powodu porażki poniesionej podczas walki z jego największym rywalem jakim jest Denim Takaevem. Błąd przekreślający obiecującą karierę wywołuje chaos w życiu „Kosy” zmuszając go do walki o najważniejsze – miłość i szacunek.

Reżyser filmu, Maciej Kawulski z wielkim profesjonalizmem odwzorowuje prawdziwą historię zawodnika skazanego na porażkę, by wiernie przedstawić widzom postać głównego bohatera – jego charakter, determinację i wiarę, jaką się wyróżniał. Fani niebywałego talentu Eryka Lubosa z pewnością nie będą zawiedzeni obserwując na ekranie pracę, którą wykonał aktor wcielając się w rolę „Kosy”. Produkcja wzbudziła szczególne zainteresowanie ze względu na obecność Mameda Chalidowa – zawodnika mieszanych sztuk walki, będącego międzynarodowym mistrzem KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 –odgrywającego rolę Deniego Takaevena.

„Underdog” to zdecydowanie jedenz najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku! Czy „Kosa” stanie na wysokości zadania i zdoła podnieść się po bolesnym upadku powracając do dawnej sprawności? Przekonaj się już wkrótce w kinie!


comments powered by Disqus