LEGO w świecie Spider-Mana

Autor: Lego Redaktor: Motyl

Dodane: 22-12-2018 13:31 ()


Z okazji premiery kinowej najnowszego filmu „Spider-Man Uniwersum”, która odbędzie się 25 grudnia, firma LEGO wprowadziła na rynek 6 zestawów inspirowanych tą superprodukcją. Teraz maluchy i starsze dzieci będą mogły wcielać się w zabawie w postać kultowego superbohatera i przeżywać emocjonujące przygody, które widziały na dużym ekranie lub uruchomić wyobraźnię i wymyślać własne, fantastyczne historie.

Teraz najmłodsi fani Spider-Mana już od 2 roku życia będą mogli przenieść do niesamowitego świata Marvel Comics i stać się superbohaterami. W zestawach LEGO znajdują się wszelkie akcesoria, m.in. pajęczyny, macki Carnage’a, lody cioci May, pojazdy, m.in. mechaniczny pająk i samolot Spider-Mana, motorówka Doktora Octopusa, oraz mini-figurki przedstawiające głównych filmowych bohaterów, m.in. Spider-Mana, Electro, Sępa, Venoma czy Sandmana, by zabawa była jeszcze bardziej kreatywna, pomysłowa, zajmująca i radosna.

LEGO® DUPLO® “Spider-Man vs. Electro” (10893)

Z tym zestawem mali superbohaterowie mogą w pełni puścić wodze fantazji. Spider-Manowi przyda się pomoc w zarzuceniu pajęczyny i powstrzymaniu Electro przed obrabowaniem banku. Zabawkowym aparatem fotograficznym można uwiecznić dowody przestępstwa! W zestawie są dwie figurki LEGO® DUPLO®: Spider-Man i Electro, oraz akcesoria m.in.: pajęczyna Spider-Mana, worek pieniędzy, aparat fotograficzny, klocki przedstawiające elektryczność, na której „lata” Electro.

LEGO® Spider-Man “Pościg motocyklowy Spider-Mana”  (76113)

Carnage zamierza wysadzić generator! Kto pomoże Spider-Manowi i Milesowi Moralesowi, którzy pędzą ulicami Nowego Jorku niesamowitym motocyklem Spider-Mana? Ten emocjonujący zestaw zawiera motocykl Spider-Mana z miotaczem pajączków i pistoletem z pajęczyną oraz generator z funkcją wybuchania. Są też trzy minifigurki: Spider-Mana, Milesa Moralesa i Carnage’a oraz dziewięć klocków przedstawiających pajęczynę, które można w trakcie zabawy doczepić do modeli, minifigurek i broni.       

LEGO® Spider-Man “Mechaniczny pająk Spider-Mana” (76114)

Sęp i Sandman obrabowali jubilera w centrum miasta i uciekają z diamentami! Trzeba pokrzyżować ich plany razem ze Spider-Manem, futurystycznym Spider-Manem 2099 i mechanicznym pająkiem Spider-Mana. Wystarczy ostrzelać przestępców pajączkami i pajęczynami z łazika, a potem schwycić złodziei i znaleźć diamenty, które ukryli w piaskowej bazie! Dzieci będą zachwycone pająkiem, który porusza się jak prawdziwy i ma dwa miotacze klocków oraz trzeci miotacz, z którego można strzelać pajączkami lub pajęczyną. Zestaw zawiera cztery minifigurki z bronią: Spider-Mana, Spider-Mana 2099, Sępa i Sandmana, otwieraną bazę piaskową Sandmana z ukrytymi diamentami oraz skrzydła Sępa do zbudowania.

LEGO® Spider-Man “Pajęczy Mech kontra Venom” (76115)

Przed dziećmi niezwykle ważne zadanie - uratowanie cioci May z łap przerażającego mecha Venoma! Uwaga - ma zatrute szpony i język. Można go ostrzelać klockami z latającej deski Ghost Spidera, a potem złapać w chwytak pajęczego mecha Spider-Mana. Ruchomy pajęczy mech wyposażony w otwierany kokpit z miejscem dla minifigurki, miotacz pajączków i pajęczyn oraz chwytak to trudny przeciwnik dla ogromnego, ruchomego mecha Venoma ze szponami do łapania minifigurek: Spider-Mana, Ghost Spidera, Venoma i cioci May.

LEGO® Spider-Man “Pościg samochodowy Spider-Mana” (76133)

Kto wskoczy do samochodu Spider-Mana i ruszy w pościg za Zielonym Goblinem, który obrabował bank i ucieka z łupem na lotni? Pozwól swojemu dziecku przeżyć przygodę w samochodzie Spider-Mana! Gdy uchyli się przed bombą z płonącej dyni, złapie wroga w pajęczą sieć! W zestawie dwie minifigurki: Spider-Mana i Zielonego Goblina, oraz łatwy do zbudowania samochód Spider-Mana na podstawce startowej, która przyspiesza budowanie, ułatwiając dzieciom od 4. roku życia zabawę w superbohaterów w pełnym akcji świecie LEGO® Marvel. Pojazd ma kokpit, w którym zmieści się minifigurka, rurę wydechową z elementem mocy oraz pajęczą nić z pajęczyną, którą można doczepić do lotni złoczyńcy.

LEGO® Spider-Man “Doktor Octopus - skok na diamenty” (76134)

Zły Doktor ukradł z dźwigu kontener z klejnotem i pieniędzmi, chwytając go mechanicznymi ramionami ze swojej motorówki. Koniecznie trzeba dogonić motorówkę szybkim samolotem Spider-Mana i ostrzelać ją dyskami oraz pajęczyną. Komu uda się zatrzymać Doktora?

Zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach od 4. roku życia. Specjalna podstawka startowa pozwala maluchom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków i pojazdów. Budowa modelu będzie dla nich świetną zabawą - jest tu dok z działającym dźwigiem do podnoszenia kontenera, motorówka Doktora Octopusa z mechanicznymi ramionami i samolot Spider-Mana wyposażony w miotacz dysków oraz pajęczynę, którą można doczepić do motorówki lub kontenera. Zestaw zawiera również trzy minifigurki: Spider-Mana, Doktora Octopusa i pracownika doku.        

 


comments powered by Disqus