Konkurs Mikołajki z „Opowieściami z meekhańskiego pogranicza”

Autor: Redakcja Redaktor: Motyl

Dodane: 06-12-2018 08:53 ()


Serwis Paradoks oraz wydawnictwo Powergraph z okazji premiery powieści „Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza” zapraszają do udziału w mikołajkowym konkursie.

 

Długo wyczekiwana odsłona najgłośniejszego polskiego fantasy ostatnich lat!

Deana d’Kllean, niegdyś Pieśniarka Pamięci i mistrzyni miecza, a dziś rządząca pustynnym księstwem wybranka Boga Ognia, stoi na progu wojny. Powstanie niewolników, które wybuchło u południowych granic państwa, zatacza coraz szersze kręgi. Genno Laskolnyk wraz ze swoim czaardanem wolnych jeźdźców wpada w sam środek wojny. Czego szuka wśród niewolników, którzy postanowili zrzucić jarzmo krwawych panów? Tymczasem tysiące mil na północ Czerwone Szóstki trafiają na tajemnicę, która pochłonęła już niejedną ofiarę. Czy odwaga górali ocali im życie?

Meekhan spływa krwią i wydaje się, że nic już nie powstrzyma płomienia, który ogarnia Imperium.

„Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera to barwny, epicki fresk, w którym splatają się losy pełnokrwistych postaci, a ludzkie dramaty sąsiadują z intrygami bogów i tajemnicami sprzed tysięcy lat. Bestsellerowy cykl docenili czytelnicy nie tylko w Polsce, ale i w Rosji, gdzie „Opowieści…” zdobyły nagrodę najlepszej fantasy roku.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania i wysłać je na adres: motyl@paradoks.net.pl podając imię, nazwisko, adres do korespondencji.

 

1. W którym roku i za jakie dzieła Robert M. Wegner otrzymał obie nagrody im. Janusza A. Zajdla? 

 

2. Jak nazywa się seria wydawnicza Powergraphu, pod której szyldem ukazują się niejednoznaczne tytuły wymykające się schematom?

 

Spośród osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi, rozlosujemy egzemplarze książki „Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza”.

 

Konkurs trwa do 16 grudnia 2018 r.

 

 Nagrodę w konkursie ufundowało wydawnictwo Powergraph.


comments powered by Disqus