Professional Fishing za darmo na PC

Autor: Mateusz Pietrzyk Redaktor: Motyl

Dodane: 30-11-2018 06:53 ()


Od 30 listopada br. na PC można grać w nowy symulator wędkarstwa – Professional Fishing. Jak tłumaczą twórcy, to gra nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, która jest dostępna w modelu free-to-play (F2P) i oferuje najwyższą jakość w swojej kategorii. Na platformie Steam zadebiutował także pierwszy dodatek do Ultimate Fishing Simulator (Moraine Lake DLC).

Nową grę F2P stworzyły polskie firmy MasterCode, Dueking oraz Ultimate Games S.A. Wydawcami są PlayWay S.A. i Ultimate Games S.A.

Professional Fishing – nowa jakość w grach wędkarskich F2P

Gra powstała z myślą o rozgrywce wieloosobowej. Twórcy przygotowali wiele możliwości, w tym np. tworzenie klubów wędkarskich, turnieje i pojedynki wędkarskie, a także szerokie opcje personalizacji postaci.

Professional Fishing to całkiem nowa jakość, jeśli chodzi o wędkarskie gry F2P. Gra oferuje znakomitą oprawę wizualną, stworzoną z wykorzystaniem technologii fotogrametrii, najbardziej realistyczne modele ryb oraz nawiązujące do rzeczywistych miejsc mapy o niespotykanych dotąd rozmiarach. Ich wielkość dobrze obrazuje to, że wprowadziliśmy quady, które ułatwiają dotarcie do ulubionego miejsca. Z kolei za pomocą np. pontonu czy łodzi można będzie przemieszczać się po samych łowiskach” – wyjaśnia CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

W Professional Fishing gracze mogą znaleźć też m.in. system dynamicznej zmiany pogody, szerokie możliwości doboru ekwipunku oraz system fotorealistycznej wody (Ultimate Water System).

W naszej nowej grze wiernie odwzorowaliśmy zachowanie poszczególnych gatunków ryb. Stworzyliśmy zaawansowany system sztucznej inteligencji, dzięki któremu wędkowanie będzie w wielu przypadkach pasjonującym zajęciem. Wpływ na łowienie mają też oczywiście pogoda, pora dnia i miejsce. Biorąc pod uwagę to i resztę elementów, Professional Fishing staje się idealnym środowiskiem dla wszystkich fanów wirtualnego wędkarstwa” – wskazuje product manager w Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Gra w Professional Fishing jest bezpłatna. Jak zaznaczają twórcy, system mikropłatności (konta VIP i DLC) pozwala na szybszy postęp, ale wszyscy gracze mogą liczyć na swobodną rozgrywkę.

Datę premiery Professional Fishing na platformie Steam ustalono na 30 listopada 2018 r.

 

Professional Fishing (Steam):

https://store.steampowered.com/app/798420/Professional_Fishing/

Trailer Professional Fishing:

https://youtu.be/AD2tCLk5Ly8

 

Ultimate Fishing Simulator z pierwszym dodatkiem

Na 30 listopada br. przypada również premiera płatnego dodatku do Ultimate Fishing Simulator, pierwszej gry wędkarskiej Ultimate Games i jednocześnie najwyżej ocenianego na platformie Steam symulatora tego rodzaju. Nowe DLC oferuje dodatkowe łowisko – Moraine Lake, które nawiązuje bezpośrednio do polodowcowego jeziora w Kanadzie. Dodatek obejmuje też m.in. całkiem nowe, charakterystyczne dla takich łowisk, gatunki ryb  (pstrąg złocisty, sandacz kanadyjski i wiele innych). Kolejna nowość to możliwość przemieszczania się po jeziorze kajakami, z których gracze również będą mogli wędkować.

W kwartalnych odstępach wydanych zostanie w sumie pięć różnych dodatków. Równocześnie trwają też prace nad konwersją Ultimate Fishing Simulator na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Ultimate Fishing Simulator - Moraine Lake DLC (Steam):

https://store.steampowered.com/app/970640/Ultimate_Fishing_Simulator__Moraine_Lake_DLC/

Galeria


comments powered by Disqus