Hexologic już dostępny w Mac App Store, wsparcie Apple TV już w grudniu!

Autor: MythicOwl Redaktor: Motyl

Dodane: 29-11-2018 20:26 ()


MythicOwl, twórcy Hexologic, po udanym debiucie swojego popularnego ‘puzzlera’ na platformie iOS, informują, że gra jest już dostępna na MacOS, otwierając się przy tym na posiadaczy komputerów stacjonarnych firmy Apple. Nie jest to ostatnie słowo warszawskiego studia, gdyż planowane jest także wsparcie dla platformy Apple TV i to już w grudniu tego roku!

Hexologic ukazał się w maju tego roku, od premiery zbierając bardzo dobre opinie i kilka ciekawych wyróżnień – m. in. ‘Game Of The Day’ na platformie App Store w 144 krajach. W związku z bardzo ciepłym przyjęciem, szczególnie ze strony użytkowników Apple, MythicOwl zdecydował się na udostępnienie gry także dla użytkowników komputerów stacjonarnych – już teraz Hexologic jest dla nich dostępny za pośrednictwem Mac App Store. Nie jest to ostatnie słowo warszawskiego studia – w grudniu do grona wspieranych platform dołączy także Apple TV!

Popularna, pięknie zaprojektowana gra logiczna od MythicOwl kontynuuje dobrą passę, wciąż przyciągając do siebie nowych fanów łamigłówek. W ostatnich tygodniach Hexologic wzbogacony został o nowe poziomy oraz inne nowości – aktualizacja wylądowała na wszystkich platformach zupełnie za darmo. W ten sposób twórcy chcieli podziękować społeczności za dobre przyjęcie i odpowiedzieć na sugestie bardziej zaawansowanych fanów gatunku, m. in. dodając do gry nowy poziom trudności.

Razem z premierą na Mac App Store, MythicOwl prezentuje ścieżką dźwiękową Hexologic, która w recenzjach wielokrotnie wymienia była jako jeden z największych plusów gry. Skomponowana przez Macieja Biernackiego, zawiera w sobie najlepsze elementy gatunków ambient, chillout i muzyki elektronicznej. Ścieżka dźwiękowa jest już dostępna na Spotify (subskrybcja)iTunes ($1/ utwór) oraz Itchio ($2.99).

Soundtrack:
iTunes: https://mythicowl.itch.io/hexologic-official-soundtrack
Spotify: https://open.spotify.com/album/3DFe82XHnVRRw7MnJ1NBCy
Itchio: https://mythicowl.itch.io/hexologic-official-soundtrack 

O Hexologic:
Steam: https://store.steampowered.com/app/785890/Hexologic/
Facebook: https://www.facebook.com/hexologicthegame/

Galeria


comments powered by Disqus