Premiera Maki Stack, 8Bit Box i Skarabii!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 25-11-2018 16:05 ()


Ukazały się trzy tytuły linii 2Pionki od Portal Games! Wszystkie można znaleźć w Empiku!

  • 8Bit Box
  • Skarabia
  • Maki Stack

8Bit Box8Bit Box to najbardziej zaawansowany system gier opracowany przez IELLO!

Stworzona przez IELLO gra 8Bit Box przenosi świat najlepszych gier wideo wprost na twój stół. Ciesz się technologią tak zaawansowaną, że nie potrzebuje kabli, ekranów, a nawet prądu. Nie czekaj - już dziś rozpocznij rozgrywkę z pierwszymi trzema grami z tego pudełka!

STADION

Przygotujcie się na udział w największych zawodach w historii. Udowodnijcie przed całym światem waszą wielkość. Rozsądnie dysponujcie zapasami energii, aby zdobyć jak najwięcej medali w 10 konkurencjach. Pamiętajcie, tylko praca zespołowa przyniesie wam zwycięstwo!

OUTSPEED

Zajmij pozycję na starcie Ultimy, najniebezpieczniejszego wyścigu w całej galaktyce! W sercu piekielnej pustyni, pośród stromych klifów i niestabilnych konstrukcji, piloci podejmują ogromne ryzyko by być pierwszym na linii mety. Dołącz do elitarnego grona zwycięzców Ultimy! Zimna krew to największy sprzymierzeniec w grze pełnej szalonego programowania!

PIXOID

Wciel się w postać Pixoida - małą kostkę energii! Uciekaj wzdłuż obwodów Płytki Drukowanej i nie daj się złapać złym wirusom tak długo, jak to tylko możliwe! Grasz jako Wirus? Skoordynuj swoje posunięcia z innymi Wirusami w taki sposób, aby jak najszybciej złapać Pixoida! Śmiałe posunięcia, odrobina blefu i trafne przewidywanie ruchów przeciwnika to klucz do sukcesu!

Zestaw 8Bit Box to:
▪     6 trzywskaźnikowych kontrolerów z cyfrową technologią obrotową!
▪     Spektakularne kolory dzięki karcie graficznej DJIB TX1080!
▪     W 100% wokalny, spersonalizowany system dźwiękowy!
▪     5 sześciennych generatorów losowości!
▪     72 piksele w mobilnej formie 3D/HD!

Stań się posiadaczem pierwszej planszowej retro konsoli do gier wideo!

Skarabia

Skarabia to archeologiczna podróży w poszukiwaniu tajemniczych skarabeuszy!

Nowe tajemnicze odkrycie wywołało poruszenie w środowisku archeologów. W czterech różnych zakątkach świata, na niezależnych stanowiskach archeologicznych, odkryto niezwykły, starożytny symbol w kształcie Skarabeusza.

Przewodzisz zespołowi archeologów, którzy wyruszają na ekspedycję badawczą. Będziecie rozbijać kolejne obozy, wyznaczając obszary wykopalisk. Waszym celem jest zebranie jak największej liczby artefaktów z symbolem Skarabeusza, które pomogą w rozwiązaniu zagadki Skarabii!

Maki StackMaki Stack to najnowsza gra 2Pionków o drużynowym układaniu kulinarnych kompozycji!

Zbierz pomocników, załóż maskę i bądź gotowy używać swoich palców jako pałeczek. Wszystkie elementy układaj dokładnie i starannie.

Dopilnuj, aby wszystko było umieszczone jak na obrazku. Pamiętaj, jeden drobny błąd może sprawić, że cała misterna konstrukcja runie.

Zakończ zadanie jako pierwszy i zdobądź tytuł mistrza w sztuce układania Sushi!


comments powered by Disqus