World of Tanks: Mercenaries dostanie tryb RTS

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 23-11-2018 15:09 ()


Gorący listopad w World of Tanks: Mercenaries! Nadchodzi zupełnie nowy tryb gry, który doda element strategiczne i świeże spojrzenie na pole bitwy. W grze pojawiają się również nowi najemnicy zaprojektowani przez kolektyw ARTtitude Bretta Parsona oraz zniżki z okazji czarnego piątku i cyber poniedziałku.

Fani strategii czasu rzeczywistego będą mogli spróbować nowgo trybu - Commander Mode. Będzie on dostępny już od 30 listopada aż do 9 grudnia i w nim pokierujemy oddziałem dziewięciu czołgów w widoku z lotu ptaka. Będziemy mogli wydawać polecenia każdej jednostce z osobna, aby szykować zasadzki lub grupować je w zmasowanych atakach. W każdym momencie możemy samemu pokierować wybranym czołgiem wraz z pięcioma innymi graczami. Naszym celem będzie pokonanie przeciwnego dowódcy. Twórcy gry z Wargaming West współpracowali ramię w ramię ze społecznością, aby stworzyć coś intuicyjnego, ciekawego i ekscytującego.

Do Mercenaries dołącza również trójka nowych najemników. Narysowani przez kolektyw artystyczny ARTtitude Bretta Parsona znanego z prac nad Tank Girl i New Romancer. Artysta w swych dziełach tworzy wspaniałe światy oraz wyraziste postacie pełne kolorytu. Nowi najemnicy narysowani jego ręką są idealnym dopełnieniem World of Tanks: Mercenaries. Nowe postacie (T.A.N.K., Beach Party i banana Buster) dostępne są w grze od teraz do 11 grudnia. Zobacz ich w akcji - 

Wszyscy chcący zaoszczędzić podczas czarnego piątku czy cyber poniedziałku będą mieli ku temu doskonała okazję, gdyż zniżki sięgają nawet -75%. Pełny przegląd ofert - https://console.worldoftanks.com/news/back-in-black

Do szerokiego wachlarza czołgów w World of Tanks: Mercenaries dołącza francuski Audace AMX Canon d’assaut 105. To istny demon szybkości o niskim profilu i mocnym dziale. Dostępny będzie już od 27 listopada. Warto również prześledzić rozwój World of Tanks: Mercenaries na konsolach od momentu pojawienia się gry do chwili obecnej. Na infografice dokładnie widać jaką drogę ten tytuł przeszedł, a cały czas jest rozwijany o nowe elementy ku zadowoleniu graczy. 

 

O World of Tanks: Mercenaries

World of Tanks: Mercenaries to drużynowa, sieciowa gra akcji typu MMO poświęcona starciom wojsk pancernych i stworzona przez Wargaming West z siedzibą w Chicago, USA. Gracze biorą udział w zaciekłych bitwach czołgów 15 kontra 15 z przeciwnikami z całego świata. Mogą stanąć do walki na ponad 90 różnych mapach i objąć dowodzenie nad swoim ulubionym pojazdem z wyboru ponad 700 różnych czołgów należących do arsenałów 10 narodów. Po raz pierwszy w historii serii World of Tanks, nowa linia fabularna Mercenaries pozwala graczom nie opowiadać się po stronie żadnej z nacji i siąść u sterów jednego z nowych, potężnych czołgów, dostępnych ekskluzywnie na konsole.

W World of Tanks: Merceniaries gra ponad 17 milionów gracz z całego świata, a gra jest dostępna na wszystkie generacje PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360. World of Tanks: Mercenaries mogą pobrać za darmo wszyscy posiadacze konta PlayStation Network lub Xbox Live, a na PlayStation 4 Pro i Xbox One X można się cieszyć oszałamiającą rozdzielczością 4K oraz wsparciem HDR. W epicki, narracyjny tryb War Stories można także grać za darmo i odkrywać regularnie dodawane epizodyczne opowieści, które dają graczom szansę na odwrócenie biegu historii we wciągających bitwach dla pojedynczego gracza lub kooperacyjnych.

OARTtitude

ARTtitude to kolektyw artystyczny z siedzibą w Paryżu. Strona internetowa: http://www.therealarttitude.com/


comments powered by Disqus