Premiera Bolidów! Przedsprzedaż Gizmos i Sentient!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 19-10-2018 13:04 ()


Wczoraj premierę miały Bolidy! To dynamiczna gra rodzinna, o nieskomplikowanych zasadach, które świetnie oddają emocje towarzyszące wyścigom samochodowym. Dobieracie karty, licytujecie się nimi o bolidy i rozpoczynacie wyścig. W trakcie gry możecie obstawić wygraną każdego bolidu - nawet należącego do przeciwnika! Czy wyprzedzisz rywali na prostej przed zakrętem? Czy prawidłowo wytypujesz zwycięzcę? Każdy zakręt i każda karta mogą zdecydować o końcowym wyniku!

To doskonała pozycja zarówno dla małych i dużych chłopców, miłośników motoryzacji, wyścigów i odrobiny hazardu. Bolidy to wyścigi o wielkie stawki – przyjdzie ci obstawiać miliony na pojazdy, tak swoje, jak i przeciwników. Wszak nikt nie mówi, że musisz grać czysto – wykorzystaj ambicję oponentów i pozwól im wygrać na ostatniej prostej, tylko po to, żeby zgarnąć za to największą nagrodę.

Wylicytuj najlepszy bolid! Postaw na zwycięzcę! Wygraj wyścig podwyższonego ryzyka!

 

Jesteście najbardziej błyskotliwymi wynalazcami swojego pokolenia, starającymi się stworzyć w przydomowych warsztatach najbardziej pomysłowe i efektywne machiny. Czy potrafisz ujarzmić różne formy energii i zbudować najlepszą kombinację machin, aby wyjść z tej rywalizacji zwycięsko i zdobyć nagrodę za pierwsze miejsce?

Gizmos to sprytna gra wykorzystująca mechanikę budowania silniczka. Używać będziesz do tego energii w formie kulek pobieranych ze specjalnego podajnika. Zasilą one różne twoje wynalazki, generując punkty zwycięstwa. Dzięki nim prześcigniesz konkurencję w wyścigu o miano największego wynalazcy wystawy naukowej! W każdej kolejnej rozgrywce w Gizmos możesz konstruować zupełnie nowe maszyny, aby sprawdzić, jak bardzo szalone kombinacje możesz uzyskać!

Pokonaj konkurencję budując najpotężniejszy silniczek szalonego wynalazcy, jaki jesteś w stanie sobie wyobrazić!

W ramach przedsprzedaży przygotowaliśmy dla Was zupełnie unikatowy, limitowany zestaw 5 Portalowych Kulek, magicznych szalonych komponentów, które będziecie mogli wykorzystać w swoich rozgrywkach Gizmos. Jest to mini dodatek wynaleziony przez Szalonych Naukowców pracujących w Portal Games i gwarantujemy, że raz na jakiś czas wprowadzi niemało uśmiechu i zaskoczenia na twarzach pracujących nad swoimi Gizmos graczy!

Dodatek składa się z 5 unikatowych kulek oraz instrukcji ich działania. Dodatek jest darmowym bonusem do zamówień przedpremierowych. Dodatek jest dostępny do wyczerpania nakładu.

Tytuł: GIZMOS
▪ Autor gry: Phil Walker-Harding
▪ Wiek graczy: 14+
▪ Czas gry: 40 – 50 min.
▪ Liczba graczy: 2 – 4
▪ Pobierz instrukcję: PDF
▪ Link do BGG: Gizmos
▪ Premiera: 14 listopada 2018

 

Świadome roboty stworzone do pracy w wojskowości, przemyśle i transporcie są na wyciągnięcie dłoni. Ich budowa nie stanowi dla nas problemu.

Ale odpowiednie ich zaprogramowanie okazało się dużo trudniejsze. Nieliczne firmy twierdzą, że mają zasoby i wiedzę, aby osiągnąć ten cel. Ale tylko jedna z nich wygra ten wyścig!

TWÓJ CEL JEST PROSTY: Pozyskaj cenne roboty i podłącz je do swojej sieci. Spróbuj przewidzieć, jaki wpływ będzie to miało na działanie twoich systemów.

Skalibruj odpowiednio swoje Roboty i przyciągnij uwagę największych inwestorów, by poprowadzić ludzkość w nową erę świadomych robotów!


Tytuł: SENTIENT
▪ Autor gry: J. Alex Kevern
▪ Wiek graczy: 12+
▪ Czas gry: 30 – 60 min.
▪ Liczba graczy: 2 – 4
▪ Pobierz instrukcję: PDF
▪ Link do BGG: Sentient
▪ Premiera: 7 listopada 2018


comments powered by Disqus