Trancelation - nowa językowa zręcznościówka już dostępna na Steam w Early Access!

Autor: MythicOwl Redaktor: Motyl

Dodane: 17-10-2018 17:05 ()


Studio MythicOwl właśnie ogłosiło, że ich najnowsza produkcja, Trancelation, jest od dziś dostępna we Wczesnym Dostępie na platformie Steam! To jedyne w swoim rodzaju połączenie gry językowej z dynamiczną, przykuwającą wzrok zręcznościówką!


Trancelation to gra arcade, osadzona w świecie fraktali, wypełniona muzyką elektroniczną, neonowym klimatem oraz... tłumaczeniami! Została zaprojektowana tak, by poprawiać umiejętności językowe i sprzyjać zapamiętywaniu nowych słów. Dynamiczne, zmieniające się wraz z muzyką otoczenie wymagać będzie od graczy skupienia i uważnego dopasowywania tekstów pojawiających się na ekranie. Pokonując kolejne poziomy, będą oni musieli zwracać szczególną uwagę na zbliżające się ściany i różnego rodzaju wrogów!  
Twórcy zdecydowali się na wypuszczenie gry we Wczesnym Dostępie, aby zebrać uwagi i opinie graczy, w oparciu o które będą rozwijać grę aż do momentu premiery. Gra została pierwszy raz zaprezentowana podczas PGA 2017 i od tamtej pory MythicOwl zbiera feedback zainteresowanych osób, implementując najciekawsze propozycje i rozwiązania w Trancelation.

Najnowsza produkcja MythicOwl oferuje około 200 list słówek w 7 językach (angielski, polski, hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski i chiński). Oprócz tego gracze mogą tworzyć i dzielić się swoimi własnymi zestawami, dzięki czemu biblioteka dostępnych pakietów wciąż będzie się powiększać, a tym samym trafiać do coraz większej liczby odbiorców. Możliwe jest również importowanie istniejących list słówek z najpopularniejszych aplikacji do nauki języków!

Trancelation jest już dostępne na platformie Steam. Zanurz się w świecie neonowych fraktali lub dodaj grę do listy życzeń i obserwuj jak rośnie razem ze społecznością!

GŁÓWNE CECHY
• Unikalne połączenie gry zręcznościowej i platformy do nauki języków
• Dynamiczna, angażująca rozgrywka, pełna neonów i fraktali
• Zadania, dzięki którym nauczysz się przypominać sobie znaczenia słów niemal natychmiastowo
• Ścieżka dźwiękowa łącząca najlepsze elementy muzyki elektronicznej i trance
• Energetyzująca atmosfera, skąpana w neonowej estetyce
• Możliwość tworzenia własnych list słówek oraz dzielenia się nimi z innymi graczami – nieskończenie wiele zawartości do nauki!

O Trancelation:
Steam: https://store.steampowered.com/app/716560/Trancelation/
Presskit: http://files.mythicowl.com/sCF52FZ
Strona www: http://www.mythicowl.com/trancelation/
Facebook: https://www.facebook.com/trancelation/
Twitter: https://twitter.com/trancelat

 

comments powered by Disqus