Nowości Wydawnictwa FoxGames: seria Escape Room

Autor: FoxGames Redaktor: Motyl

Dodane: 14-10-2018 15:21 ()


Już 17 października zadebiutuje seria gier Escape Room: Skok w Wenecji, Podróż w czasie oraz Atak na Londyn!

Gry są kieszonkową wersją rozgrywki typu escape room, w której gracze zostają "uwięzieni" i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opisami:

Escape Room: Skok w Wenecji


Jesteście profesjonalnymi złodziejami, którym powierzono ryzykowną misję: musicie dostać się do kasyna w Wenecji i wykraść żeton warty 10 milionów dolarów. Każde z was wciela się w inną postać – z indywidualną wiedzą i umiejętnościami. To niebezpieczna robota, dlatego trzymajcie się planu – najmniejszy błąd może zniweczyć wasze wysiłki!
Wiek graczy: 12+ lat
Cena detaliczna: 39,99 zł

Escape Room: Podróż w czasieDoktor Thyme zaprasza was do swego laboratorium! Ten ekscentryczny naukowiec i jego badania nad czasem skrywają wielką tajemnicę. Spodziewacie się, że wyróżnienie, jakie was spotkało, będzie niezwykłym doświadczeniem. Okaże się jednak, że ta przygoda znacznie przerośnie wasze oczekiwania!

Wiek graczy: 12+
Cena detaliczna: 39,99 zł

Escape Room: Atak na LondynWitajcie w Londynie! Tajny agent Jej Królewskiej Mości wybrał was – najlepszych detektywów Scotland Yardu – do wykonania ściśle tajnej misji najwyższej wagi! Nad miastem zawisła straszliwa groźba. Musicie odnaleźć i zneutralizować źródło niebezpieczeństwa, zanim będzie za późno!

Wiek graczy: 12+
Cena detaliczna: 39,99 zł


comments powered by Disqus