Nadchodzą ekscytujące Cinema City Gaming Days!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 10-10-2018 17:08 ()


Ta jesień na pewno nie będzie nudna. Epic Games wydawca gry Fortnite oraz Cinema City zapraszają! Przez trzy tygodnie października w wybranych kinach Cinema City odbędą się turnieje Fortnite, jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Na uczestników czekają m.in. atrakcyjne gadżety Fortnite, roczne karnety do Cinema City, a na zwycięzców specjalnego wydarzenia Fall Skirmish – nagrody pieniężne o łącznej wartości 1 miliona złotych! Start już w piątek 12 października w Cinema City Poznań Plaza. Więcej informacji o wydarzeniach i zapisach dostępne są na stronie https://www.cinema-city.pl/gaming/

Cinema City Gaming Days to niezwykła propozycja dla miłośników gier. W specjalnie przygotowanych strefach kin Cinema City będą czekać profesjonalne stanowiska gamingowe, przy których uczestnicy spróbują swoich sił w ulubionych grach. W tym roku zmierzą się w emocjonujących rozgrywkach Fortnite.

Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Już w miesiąc po premierze w lipcu 2017 roku do rozgrywek w trybie Save the World dołączyło ponad milion użytkowników. Do dzisiaj po wszystkie wersje gry sięgnęło łącznie ponad 125 milionów osób!

Cinema City Gaming Days jest okazją do spotkania najlepszych polskich graczy. W salach kinowych Cinema City odbędą się dedykowane turnieje dla uczestników wraz z komentarzem na żywo influencera i profesjonalnego gracza Fortnite. Na zwycięzców rozgrywek solo oraz duo będą czekać atrakcyjne nagrody. Szczególnym wydarzeniem będzie spotkanie w Cinema City Poznań Plaza w ramach międzynarodowego turnieju Fallout Skirmish. Udział w tym prestiżowym konkursie zapowiedzieli m.in. Izak, Ewron i Leh.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rozgrywkach powinny zgłosić udział przez formularz rejestracyjny ogłoszony w wydarzeniu lub na stronie Cinema City.

Cinema City Gaming Days to unikalny cykl spotkań gamingowych, które gromadzą młodych i dorosłych fanów gier z całej Polski. Tegoroczna edycja odbędzie się w trzech kinach: Cinema City Poznań Plaza (12 października), Cinema City Łódź Manufaktura (18 października) oraz Cinema City Warszawa Sadyba (25 października). Sponsorem spotkań jest Komputronik.


comments powered by Disqus