Trancelation, nowa gra od MythicOwl, trafi na Early Access 17 października

Autor: MythicOw Redaktor: Motyl

Dodane: 03-10-2018 14:14 ()


Zanurz się w świecie fraktali, neonów i muzyki elektronicznej, przy okazji poprawiając swoje umiejętności językowe – Trancelation jeszcze w tym miesiącu zawita do Wczesnego Dostępu na Steam!


Trancelation to gra arcade, osadzona w świecie fraktali, wypełniona muzyką elektroniczną, neonowym klimatem oraz... tłumaczeniami! Została zaprojektowana w celu poprawienia naszych umiejętności językowych i zapamiętywania nowych słówek. Dynamiczne, zmieniające się wraz z muzyką otoczenie wymagać będzie od graczy skupienia i uważnego dopasowywania słówek pojawiających się na ekranie. Pokonując kolejne poziomy, będą oni musieli zwracać szczególną uwagę na zbliżające się ściany i różnego rodzaju wrogów!

Gra po raz pierwszy zaprezentowana została podczas targów PGA 2017 w Poznaniu. Już wtedy zebrała bardzo dobre opinie, nie tylko od studentów lingwistyki i osób próbujących poprawić swoje umiejętności językowe. Przede wszystkim zwrócili oni uwagę na fakt, że Trancelation nie przypomina klasycznej aplikacji językowej – wygląda raczej na dobrze zaprojektowaną, klasyczną grę zręcznościową.

„Pomysł na Trancelation narodził się kiedy szukałem dobrej gry, która przy okazji szlifuje umiejętności językowe. Nie mogłem takiej znaleźć i mimo, że na rynku jest mnóstwo aplikacji pomocnych w temacie nauczania języków, to żadna nie niesie ze sobą rozrywki, jaką oferują gry wideo. Jako, że jestem ich ogromnym fanem – postanowiłem zrobić taką grę samemu.” – mówi Piotr Korgul, główny projektant i pomysłodawca Trancelation.

W związku z bardzo rozbudowaną rozgrywką, twórcy chcą dotrzeć także do fanów dynamicznych gier zręcznościowych, którzy nie są szczególnie zainteresowani nauką języków – chcą jedynie rozerwać się przy dobrze zaprojektowanej i efektownej grze. Właśnie dla nich przygotowany został tryb ‘Arcade’, w którym nie łączymy słówek, a poziomy pokonujemy zbierając różnego rodzaju ‘znajdźki’.

Gra trafi do Wczesnego Dostępu na Steam już 17 października, oferując wszystkie tryby gry, które będą dostępne także w pełnej wersji, zaplanowanej na pierwszy kwartał 2019.

GŁÓWNE CECHY
• Unikalne połączenie gry zręcznościowej i platformy do nauki języków
• Dynamiczna, angażująca rozgrywka, pełna neonów i fraktali
• Zadania, dzięki którym nauczysz się przypominać sobie znaczenia słów niemal natychmiastowo
• Ścieżka dźwiękowa łącząca najlepsze elementy muzyki elektronicznej i trance
• Energetyzująca atmosfera, skąpana w neonowej estetyce
• Możliwość tworzenia własnych list słówek oraz dzielenia się nimi z innymi graczami – nieskończenie wiele zawartości do nauki!

 

comments powered by Disqus