Ultimate Fishing Simulator trafi także na konsole PS4, XONE i Switch

Autor: Mateusz Pietrzyk Redaktor: Motyl

Dodane: 02-10-2018 06:41 ()


W 2019 r. na konsolach wydany zostanie Ultimate Fishing Simulator – zapowiedziała firma Ultimate Games S.A. Wersja na Nintendo Switch będzie mieć premierę już w I kwartale 2019 r. Na PlayStation 4 i Xbox One gra pojawi się w IV kw. przyszłego roku. Ultimate Fishing Simulator, który niedawno zadebiutował na komputerach PC, jest najlepiej ocenianą w ostatnich latach grą wędkarską.

Ultimate Fishing Simulator to dzieło dwóch polskich firm – Bit Golem i notowanej na rynku NewConnect Ultimate Games S.A., która pełni również rolę wydawcy. Gra pojawiła się w Steam Early Access w listopadzie 2017 r., a finalną premierę miała 30 sierpnia 2018 r.

Gra w wersji PC spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem – po wyjściu z Early Access blisko 90 proc. recenzji wystawionych na platformie Steam było pozytywnych, a łącznie, czyli licząc także recenzje wystawione w fazie Early Access, odsetek pozytywnych recenzji sięga obecnie 81 proc. Równie pozytywne okazały się recenzje, w których oceny punktowe oscylują zazwyczaj w granicach 8/10, a nie brak też jeszcze wyższych ocen. Można więc stwierdzić, że Ultimate Fishing Simulator to najlepiej oceniana w ostatnich latach gra wędkarska” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Jak zapowiada wydawca, Ultimate Fishing Simulator pojawi się na wszystkich trzech konsolach obecnej generacji. Najpierw gra zostanie wydana na Nintendo Switch (I kw. 2019 r.), a później także na PlayStation 4 i Xbox One (IV kw. 2019 r.).

W kolejnych miesiącach skupimy się na pracy nad skonwertowaniem Ultimate Fishing Simulator na konsole, uwzględniając przy tym oczywiście specyfikę poszczególnych platform, by móc zaoferować konsolowym graczom jak najwyższą jakość. Równocześnie pracujemy nad płatnymi dodatkami, które również będą dostępne na konsolach. Pierwszy z nich to dodatek wprowadzający całkiem nowe łowisko i kolejne gatunki ryb – premierę tego DLC na platformie Steam planujemy na końcówkę 2018 r. W sumie pojawi się pięć różnych dodatków, które będą wydawane co kwartał” – wyjaśnia project manager w Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

W Europie i Stanach Zjednoczonych Ultimate Fishing Simulator zostanie wydany na konsolach nie tylko w formie cyfrowej, ale też w wersji pudełkowej.

Główne cechy Ultimate Fishing Simulator:

  • 7 lokacji (łowisk) wzorowanych na prawdziwych lokacjach oraz 2 łowiska w porze zimowej;
  • zróżnicowane techniki łowienia (np. spinning, metoda gruntowa i muchowa);
  • wędkarstwo morskie i podlodowe;
  • kilkadziesiąt rodzajów ryb;
  • fotorealistyczna woda, system dynamicznej zmiany pogody;
  • łodzie (np. jachty i motorówki);
  • system rozwoju umiejętności i sala trofeów;
  • dodatkowy widok z perspektywy przynęty;
  • rozbudowane tryby multiplayer;
  • edytor łowisk.

 

Ultimate Fishing Simulator (Steam):

http://store.steampowered.com/app/468920/Ultimate_Fishing_Simulator/

Zwiastun premierowy Ultimate Fishing Simulator:

https://youtu.be/YyB9zaBwjN0

Kinowy trailer Ultimate Fishing Simulator:

https://youtu.be/gEQanGX65T0

 

Podstawowe informacje:

Ultimate Fishing Simulator

gatunek: rekreacyjne, symulacje, sportowe

producent: Bit Golem, Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, koreański, chiński, japoński

data premiery: 30.08.2018 r. (Steam), I kw. 2019 r. (Nintendo Switch), IV kw. 2019 r. (PlayStation 4, Xbox One)


comments powered by Disqus