Uwiedź mnie, jeśli potrafisz! Speed dating!

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 28-09-2018 13:04 ()


Ach miłość! Natchnienie artystów, pożywka dla mediów, marzenie nastolatek i radość szczęśliwie zakochanych. Temat rzeka, opinii bez liku. I ten stały dylemat: czy przeciwieństwa się przyciągają (a jeśli tak, to na jak długo)? A może jednak prawdziwa jest teoria o dwóch połówkach jednego jabłka? I w ogóle, najważniejsze pytanie - jak znaleźć swojego jedynego/swoją jedyną?

Uwaga! "Speed Dating" nie dostarczy Wam odpowiedzi na żadne z tych pytań.

Da Wam zabawę, śmiech i ćwiczenia praktyczne w randkowaniu. Same korzyści!

"Speed Dating" to gra dla niej i dla niego stanu wolnego oraz dla niej i dla niego stanu zajętego (bo randki małżeńskie z planszówkami są super!).

 

Autorzy gry: Bruno Faidutti, Nathalie Grandperrin

Ilustracje: Giulia Ghigini

Liczba graczy: 3-6

Czas rozgrywki: ok. 40 min.

Wiek graczy: 14+

 

Czy jesteś gotowy na szaloną zabawę imprezową? Stwórz za pomocą kart niezwykłą postać i zabłyśnij w towarzystwie. Wybierz trzy karty z zabawnymi i niecodziennymi cechami charakteru!

Jesteś mistrzem Europy w judo, grasz na tamburynie w zespole folkowym i przebierasz się za postacie z komiksów? A może panikujesz na widok pająków, grasz w zespole punkrockowym, twój brat jest majorem, a ojciec generałem?

Przedstaw się najlepiej jak potrafisz i daj się uwieść postaciom stworzonym przez innych graczy.

Biorąc udział w tej zakręconej rozgrywce, bądź przygotowany na mocne dyskusje, ciągłe improwizacje i… salwy śmiechu! Daj się porwać gorącej atmosferze.

Wymyślona przez Ciebie postać poszukuje swojej drugiej połówki, dlatego bierze udział w speed datingu (szybkich randkach). Czaruj, przekonuj i rób wszystko, co w Twojej mocy, by zdobyć serce wybranka/wybranki. Uwiedź i daj się uwieść!

 

Zawartość pudełka:

181 kart kobiecych

181 kart męskich

30 kart punktów

instrukcja


comments powered by Disqus