James O’Barr KRUK - zapowiedź

Autor: Planeta Komiksów Redaktor: Motyl

Dodane: 26-09-2018 17:00 ()


Krótki raport od PLANETY KOMIKSÓW: Dzieci nocy! "Kruk" wyleciał z naszej mrocznej, redakcyjnej pieczary i jest już w drukarni. Poniżej prezentujemy okładki... i tu liczba mnoga jest nieprzypadkowa, ponieważ oprócz złotej - głównej, przygotowaliśmy także edycję (ściśle!) limitowaną w srebrze. Kolorów nie da się idealnie odwzorować w podglądach, ale możecie spodziewać się czerni kruczych piór, złota, którym koronuje się władców piekieł i srebra przywodzącego na myśl polerowaną broń.

Poniżej opis (choć wierzymy, że tego dżentelmena przedstawiać nie trzeba) i szczegóły wydania.

James O’Barr stworzył Kruka, przelewając własną rozpacz na karty komiksu. Jego trauma dała początek albumowi nasyconemu intensywnymi emocjami, wyrazistą kreską i delirycznym tekstem, który poruszył tysiące czytelników na całym świecie. Na kanwie komiksu powstał kultowy film pod tym samym tytułem z tragicznie zmarłym Brandonem Lee w roli głównej. Poniższe wydanie zawiera autorską, poprawioną wersję komiksu. Jest również poszerzone o nowe, niepublikowane dotąd rozdziały. Zaginione plansze zostały odtworzone z wykorzystaniem technik stosowanych oryginalnie przez autora.

Poznaj kompletną historię Kruka – szaleńca, poety, proroka, mściciela i kochanka tak wiernego, że nawet czułe ramiona śmierci nie pozwalają mu zapomnieć o utraconej miłości.

Scenariusz i rysunki: James O’Barr
Tłumaczenie: Michał Zdancewicz
Ilość stron: 272
Wymiary: 170 x 260 mm
ISBN: 9788395044564
Oprawa: twarda, szyto-klejona ze złotym/srebrnym tłoczeniem + obwoluta, wszyta tasiemka-zakładka
Papier: Arctic silk 130g
Data premiery: 26 lub 27. 10. 2018 na Multistoisko komiksowe na Warsaw Comic Con!
W oficjalnej dystrybucji od 29.10. 2018 r.

Uruchomiliśmy już przedsprzedaż albumów na naszej stronie internetowej:
KRUK (ZŁOTY): https://bit.ly/2Q7OJMI
EDYCJA LIMITOWANA (SREBRNA): https://bit.ly/2N3CoqA
UWAGA: Poza sprzedażą bezpośrednią u wydawcy edycja limitowana będzie dostępna wyłącznie w wybranych sklepach komiksowych.


comments powered by Disqus