Najszybsza kupa złomu w całej Galaktyce - Sokół Millennium - nowa kolekcja od De Agostini

Autor: De Agostini Redaktor: Motyl

Dodane: 17-09-2018 23:02 ()


Sokół Millennium to jeden z najbardziej charakterystycznych statków kosmicznych, który pojawił się w sadze Gwiezdne Wojny. Nazywany przez swojego właściciela „najszybszą kupą złomu w całej Galaktyce”. Jego zadziwiająca zwrotność, wytrzymałość oraz szybkość sprawiały, że koreliański frachtowiec był często wykorzystywany przez szmuglerów, przemytników oraz handlarzy nielegalnymi przedmiotami. Han Solo wygrał go grając w karty. Dziś każdy fan Gwiezdnych Wojen może go sobie złożyć. Część po części, kawałek po kawałku.

Wydawnictwo De Agostini wypuściło kolekcję, dzięki której miłośnicy gwiezdnej sagi mogą stać się właścicielami wiernej repliki tego niezwykłego pojazdu. Odwzorowuje ona najdrobniejsze szczegóły budowy, w tym elementy oświetlenia i części ruchome.

Powstały w ten sposób model będzie miał 808 mm długości, 596 mm szerokości i 192 mm wysokości. Wrażenie mogą robić ruchome działa, talerz anteny i rampa załadunkowa, odwzorowany w szczegółach kokpit z podświetlanymi instrumentami czy świecące przednie reflektory.

W każdym kolejnym numerze kolekcji, oprócz części statku, znajdzie się oczywiście zeszyt, w którym będzie można przeczytać m.in. o historii Sokoła i innych statków przemierzających Galaktykę. Kolejne przesyłki to także prezenty, takie jak: reprodukcja unikalnego plakatu Star Wars Noriyoshiego Ohrai z 1982 roku, segregator czy t-shirt. 

Kolekcja dostępna jest tylko w Internecie. Zamówienie można złożyć na stronie: https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/sokol_millennium/


comments powered by Disqus