„HUMANS” - emocjonujący dramat sci-fi powraca na AMC już 8 października!

Autor: AMC Redaktor: Motyl

Dodane: 16-09-2018 08:17 ()


Uznany przez krytyków serial „HUMANS” powróci na kanał AMC Polska z 3. sezonem już w poniedziałek, 8 października o 22:00.

„HUMANS” stanowi ekscytujący obraz rozwoju technologii i jej wpływu na relacje panujące w społeczeństwie. Nowy sezon podejmuje aktualne i istotne problemy na jeszcze większą skalę niż kiedykolwiek wcześniej. Nad rozwojem 3. sezonu, na który składa się osiem odcinków, czuwali Sam Vincent oraz Jonathan Brackley (Tajniacy, Tajniacy: Mniejsze zło). Akcja serialu rozgrywa się w równoległej rzeczywistości i odkrywa przed widzami, co może się wydarzyć, gdy granice pomiędzy ludźmi a maszynami zacierają się. Oprócz stałych członków obsady – Gemmy Chan (wkrótce: „Captain Marvel”, „Bajecznie bogaci Azjaci”), Katherine Parkinson („Uczciwa kobieta”, „Technicy-magicy”), Toma Goodmana-Hilla („Mr. Selfridge”, „Gra tajemnic”), Emily Berrington („24: Jeszcze jeden dzień”, „The Inbetweeners 2”), Colina Morgana („Przygody Merlina”, „Upadek”), Ivanna Jeremiaha („Czarne lustro”, „Doktor Who”) i Ruth Bradley („Trzeźwe potwory”, „Pursuit”), w nowym sezonie zobaczymy Marka Bonnara („Catastrophe”,  „Mroczny zaułek”).

Akcja 3. sezonu rozgrywa się rok po odzyskaniu świadomości przez Synthy. Zdziesiątkowana i prześladowana populacja maszyn walczy o przetrwanie w świecie, który ich nienawidzi i się ich boi. W podzielonej Wielkiej Brytanii, Synthy i ludzie walczą o ustanowienie niełatwego pokoju, ale kiedy w samej społeczności robotów zaczynają się rozłamy, wszelkie nadzieje na osiągnięcie stabilizacji zaczynają się oddalać.

Znajdujące się w opozycji do politycznych zawirowań, etyczne zawiłości dotyczące pojawienia się nowego gatunku składają się na porywającą, wielowątkową narrację. Podczas gdy rodzina Synthów, Mia (Chan), Niska (Berrington) i Max (Jeremiah) walczą o prawo do przeżycia, Joe (Goodman-Hill), Laura (Parkinson) oraz ich dzieci, Mattie (Lucy Carless), Toby (Theo Stevenson) i Sophie (Pixie Davies), próbują pogodzić się z wstrząsającymi wydarzeniami z poprzedniego sezonu.

Serial „HUMANS” oparty na nagradzanym szwedzkim dramacie sci-fi „Real Humans” został stworzony przez Larsa Lundstroma i wyprodukowany przez Sama Vincenta, Jonathana Brackleya, Dereka Waxa, Emmę Kingsman-Lloyd dla Kudos we współpracy z Wild Mercury Productions oraz Lundstrom, a także z Henrikiem Widmanem z ramienia Matador Films.

Do grona scenarzystów, oprócz Vincenta i Brackleya, dołączyli Debbie O’Malley, Namsi Khan, Jonathan Harbottle, Melissa Iqbal i Daisy Coulam. Serial produkowany jest przez Vicki Delow dla Kudos, SVT oraz Matador Films. 3. sezon został zamówiony przez Beth Willis dla Channel 4 oraz przez Simona Maxwella i Kristin Jones dla AMC. 

Galeria


comments powered by Disqus