„Predator” nadchodzi!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 14-09-2018 07:15 ()


Najnowsza część „Predatora” trafi na ekrany kin Cinema City już 14 września! Kolejną odsłonę hitowej serii science fiction, będzie można oglądać w najlepszej jakości na panoramicznych ekranach IMAX®, w naszpikowanych efektami salach 4DX®  oraz w 3D. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Mały chłopiec, Rory McKeena (w tej roli najbardziej rozchwytywany wśród aktorów dziecięcych, znany z „Room” – Jacob Tremblay) przypadkowo uruchamia alarm, który ściąga na ziemię grupę Predatorów, śmiertelnie niebezpiecznych kosmicznych łowców, groźniejszych niż kiedykolwiek wcześniej. Zabójcy są tym razem o wiele silniejsi i bardziej przebiegli dzięki genetycznym modyfikacjom DNA. Los całej ludzkości spocznie w rękach grupy byłych żołnierzy i sfrustrowanego nauczyciela przedmiotów ścisłych, a główna walka rozegra się na ulicach małego amerykańskiego miasteczka. W filmie, oprócz Jacoba Trembley’a wystąpią: Boyd Holbrook (Quinn McKenna), Trevante Rhodes (Williams), Keegan-Michael Key (Coyle), Olivia Munn (Casey Bracket), Thomas Jane (Baxley), Alfie Allen (Lynch) i Sterling K. Brown (agent rządowy). Reżyserem filmu jest Shane Black, autor (reżyser i scenarzysta) przebojowej trzeciej części „Iron Mana”. Co ciekawe, S. Black znany jest fanom serii z roli Hawkinsa w oryginalnym „Predatorze” z 1987. Muzykę do filmu skomponował Henry Jackman, znakomity kompozytor, autor ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak: „Kapitan Phillips”, „Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki”, „Ralph Demolka”, „Kapitan Ameryka” i wielu, wielu innych. Zdjęcia do filmu w większości nakręcono w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej i Vancouver. „Predator” to jeden z tych filmów, które obowiązkowo trzeba obejrzeć w wersji IMAX® w kinach Cinema City. Dzięki panoramicznemu ekranowi, można cieszyć się niezwykłą głębią kolorów, krystalicznym obrazem, kontrastem, zwiększoną jasnością i ostrością co pozwoli na przeżycie niezwykle intensywnych i realistycznych doznań filmowych. Dodatkowo cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali sprawi, że żaden szelest nie umknie twojej uwadze. Najnowszego „Predatora” w kinach Cinema City będzie można zobaczyć także w technologii 4DX® oddziałującej na dosłownie wszystkie zmysły. Podmuchy wiatru, ryk silników ścigających się samochodów, a nawet dym z eksplozji – wszystko to poczujesz na własnej skórze właśnie dzięki 4DX®. 

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D i 3D , natomiast w wersji IMAX® w 3D w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), a w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).  

Dodatkowo we Wrocławiu (Wroclavia) najnowszego „Predatora” będzie można obejrzeć w jednej z trzech kameralnych sal Cinema City Wroclavia VIP, oferujących widzom kino w wersji all inclusive z dodatkowym menu restauracyjnym do wyboru i innymi atrakcjami.


comments powered by Disqus