Nowości wrześniowe wydawnictwa Fox Games: Komiksy paragrafowe

Autor: FoxGames Redaktor: Motyl

Dodane: 04-09-2018 15:15 ()


We wrześniu nakładem wydawnictwa Fox Games ukażą się dwa wspaniałe komiksy paragrafowe. Ich premiera odbędzie się na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi w dniach 14-16 września.

"Sherlock Holmes: Pojedynek z Irene Adler" - drugi z serii komiks paragrafowy z udziałem Sherlocka Holmesa, który oferuje wyzwanie na pojedynek przeciwnika!

"Porwanie" - mroczna opowieść dla starszych graczy, licząca aż 160 stron!

Zachęcam do zapoznania się z poniższymi opisami oraz do zamawiania egzemplarzy recenzenckich wybranego tytułu, a także do publikacji zapowiedzi. Uwaga: Ilość egzemplarzy recenzenckich jest ograniczona.

Sherlock Holmes: Pojedynek z Irene Adler


Irene Adler otwiera w Londynie swoją własne biuro detektywistyczne. Gdy Sherlock Holmes się o tym dowiaduje, reaguje jak zawsze ze spokojem, ale czy nie powinien jednak potraktować swojej konkurentki poważnie? Niebawem znajdzie odpowiedź na to pytanie, ponieważ właśnie doszło do pewnego zabójstwa i do porwania. Wciel się w postać Holmesa lub Adler i rozwiąż te sprawy.
Graj sam lub rzuć wyzwanie drugiemu czytelnikowi. Staraj się być jak najlepszym detektywem, bo tutaj bohaterem jesteś Ty! W tym komiksie na graczy czeka wielka niespodzianka. Daje on możliwość rywalizacji w dwie osoby – pierwsza wciela się w postać Sherlocka, a drugiej przyjdzie pokierować działaniami Irene Adler. Pojedynek oferuje przejście komiku na dwa odmienne sposoby – zwycięży osoba, która jako pierwsza złapie złoczyńcę!

Zanurz się w niezwykłą przygodę…
...od Ciebie zależą kluczowe decyzje…
… i przeżyj świetną historię.
Wiek graczy: 10+ lat
Cena detaliczna: 34,99 zł


Porwanie
Pobierz obrazki
Tajemnicze porwanie córki policjanta to dopiero początek mrocznej opowieści z pogranicza thrillera i horroru. Nieznani sprawcy wysyłają list z żądaniem okupu, który główny bohater musi osobiście dostarczyć do tajemniczego domostwa. Jak się później okaże, skrywa ono wiele sekretów, przy których porwanie wydaje się być niewinną zabawą. W tej opowieści dla starszych graczy, zło wydaje się czaić za każdym rogiem, a mroczna atmosfera wprost wylewa się z komiksu.

Zanurz się w niezwykłą przygodę…
...od Ciebie zależą kluczowe decyzje…
… i przeżyj świetną historię.
Wiek graczy: 16+ lat
Cena detaliczna: 34,99 zł


comments powered by Disqus