Premiera rozszerzeń do The Others

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 02-09-2018 08:07 ()


I tak oto dotarliśmy na kraniec czasu. Ludzkość opanował Grzech. Głód i Zaraza pochłonęły wszystko, co żywe, a Wojna i Śmierć zebrały swoje żniwo. Świat ogarnął Gniew i Apokalipsa.

29 sierpnia 2018 r. premierę miały dwa rozszerzenia do gry The Others - Gniew oraz Apokalipsa. The Others to gra stworzona przez Erica Langa i zilustrowana przez Adriana Smitha (duet, który stworzył między innymi Rising Sun!). Pozwala graczom wcielić się w walczącą z Grzechem drużynę F.A.I.T.H. W rozszerzeniu Gniew, gracz kontrolujący stronę Grzechu zyskuje nowe możliwości - jest on całkowicie skoncentrowany na walce z grupą F.A.I.T.H. Każda jego umiejętność, każda karta Grzechu jest silnie powiązana z walką w grze. Dodatkowe obrażenia, szybsze poruszanie się potworów, czy też nawet poświęcanie własnych abominacji dla większego celu, to właśnie to, czego możecie spodziewać się po Gniewie.

Z kolei Apokalipsa to czas na starcie z ostatecznym wrogiem. Drużynie F.A.I.T.H przyjdzie zmierzyć się z Apokalipsą i czterema demonicznymi jeźdźcami, Głodem, Zarazą, Wojną oraz Śmiercią. Całkowicie nowy scenariusz, pozwoli przeżyć wyjątkową przygodę. Doświadczenie wynikające ze świeżego podejścia, znajdującego się w „Czasie Końca” pozwoli graczowi grającemu Grzechem na dominacje miasta. Od tej pory zasoby Haven będą należeć do Grzechu, to on będzie mógł korzystać z akcji miasta, tak jak do tej pory robiła to grupa F.A.I.T.H! Nadchodzi czas, w którym miasto Haven odwróci się od swoich wybawicieli i zacznie służyć Grzechowi.

Wydawcą polskiej wersji językowej rozszerzeń jest Portal Games.

Szczegóły na temat dodatków można znaleźć tutaj:
https://portalgames.pl/pl/the-others-apokalipsa/
https://portalgames.pl/pl/the-others-gniew/

 


comments powered by Disqus