Grajeczka - premiera rodzinnej gry planszowej!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 23-08-2018 10:41 ()


Od wczoraj najnowsza pozycja linii 2 Pionków wydawnictwa Portal Games, prześliczna gra planszowa Grajeczka jest dostępna w sprzedaży!

W grze przyjdzie nam zwiedzić magiczne królestwo Grajeczki, krainę którą przemierzają baśniowi bohaterzy. Wcielisz się w rolę lojalnego księcia, odważnej księżniczki czy przerażającego smoka. Ich przygody pomogą odkryć ci wraz z każdym ruchem kolejne fragmenty baśni – gdy opowiesz ją całą, zwyciężysz!

Grajeczka wydawana jest w Polsce na licencji Iello, francuskiego producenta i wydawcy gier planszowych znanych z szerokiego wyboru gier familijnych, takich jak Kanagawa, Morze Chmur, czy Bajkogry. Ich tytuły okraszone są zawsze pięknymi ilustracjami, a proste zasady tworzone są przez doświadczonych autorów. Twórcą Grajeczki jest odpowiedzialny między innymi za Elysium duet: Matthew Dunstan i Brett J. Gilbert, który pracował także przy Raids. Z kolei ilustracje tworzył Miguel Coimbra, znany z prac nad 7 Cudami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o grze więcej, zapraszamy do obejrzenia prezentacji komponentów, które znajdziesz w pudełku oraz zdjęć samej gry:

Komponenty w Grajeczce: https://www.facebook.com/wydawnictwoportal/videos/240456966607757/

Galeria zdjęć gry: https://www.facebook.com/wydawnictwoportal/posts/10156589653989686

Trailer premierowy:


comments powered by Disqus