Premiera Grajeczki i dodatków do The Others!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 21-08-2018 12:58 ()


Najnowsza pozycja linii 2 Pionków wydawnictwa Portal Games, prześliczna gra planszowa Grajeczka będzie miała swoją premierę już 22 sierpnia!

Grajeczka wydawana jest w Polsce na licencji Iello, francuskiego producenta i wydawcy gier planszowych znanych z szerokiego wyboru gier familijnych, takich jak Kanagawa, Morze Chmur, czy Bajkogry. Ich tytuły okraszone są zawsze pięknymi ilustracjami, a proste zasady tworzone są przez doświadczonych autorów. Twórcą Grajeczki jest odpowiedzialny między innymi za Elysium duet: Matthew Dunstan i Brett J. Gilbert, który pracował także przy Raids. Z kolei ilustracje tworzył Miguel Coimbra, znany z prac nad 7 Cudami.

W grze przyjdzie nam zwiedzić magiczne królestwo Grajeczki, krainę którą przemierzają baśniowi bohaterzy. Wcielisz się w rolę lojalnego księcia, odważnej księżniczki czy przerażającego smoka. Ich przygody pomogą odkryć ci wraz z każdym ruchem kolejne fragmenty baśni - gdy opowiesz ją całą, zwyciężysz!

Premiera gry już w tę środę, 22 sierpnia 2018!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o grze więcej, zapraszamy do obejrzenia prezentacji komponentów, które znajdziesz w pudełku oraz zdjęć samej gry.


Dodatki do The Others już w przyszłym tygodniu!

Mamy przyjemność oficjalnie zapowiedzieć, że premiera dodatków do The Others nastąpi 29 sierpnia! Już pod koniec tego tygodnia rozpocznie się wysyłka egzemplarzy przedsprzedażowych, które możecie jeszcze zamówić w naszym sklepie w promocyjnych pakietach wraz z innymi dodatkami lub podstawką!

Przedsprzedaż dodatków do The Others (zarówno pojedynczych, jak i pakietów) zakończy się również 21 sierpnia o 12:00 - nie przegap okazji! Zamów je już teraz w promocyjnym pakiecie na piątkę i oszczędź 450 zł!

Zobacz sam, co jeźdźcy Apokalipsy i grzech Gniewu ma dla Was w zanadrzu!

Rozszerzenie Gniew wprowadza zupełnie nowy Grzech, który zmienia dynamikę rozgrywki, czyniąc grę trudniejszą dla graczy, którzy zdecydują się wpaść w szał zabijania!

Rozszerzenie Apokalipsa pozwala ci zmierzyć się w grze The Others z ostatecznym przeciwnikiem – Apokalipsą i jego czterema demonicznymi sługami: Głodem, Zarazą, Wojną i Śmiercią! Apokalipsa oferuje graczom także zupełnie nowy tryb rozgrywki – tylko dla bardzo odważnych (albo dostatecznie szalonych).


comments powered by Disqus