FOX po raz trzeci partnerem głównym biegu Run Or Death!

Autor: FOX Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 16-08-2018 09:04 ()


Premiera 9. sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami, a kanał FOX wszystkich fanów produkcji, którzy nie mogą się doczekać spotkania z jego bohaterami na ekranie, już teraz zaprasza do apokaliptycznego świata opanowanego przez hordy zombiaków! Wszystko za sprawą biegu Run Or Death odbywającego się w sobotę 18 sierpnia w Parku Ronalda Reagana w Gdańsku, podczas którego będzie można odwiedzić specjalną strefę przygotowaną przez kanał FOX!

Run Or Death to nietypowy bieg przygotowany z myślą o fanach aktywności fizycznej, miłośnikach zombie, a także sympatykach dobrej zabawy, na którym pojawią się "żywe trupy" czyhające na "życia" uczestników, którzy muszą przetrwać bieg pięciokilometrową trasą! Łatwo nie będzie!
 
Ta fantastyczna impreza gromadzi tłumy fanów biegania ale też serialu The Walking Dead. W poprzednich dwóch edycjach organizowanych w Warszawie, których FOX również był partnerem, wzięło udział około 1500 osób! Jesteśmy pewni, że i w Gdańsku pojawi się wielu fanów. Zapraszamy wszystkich do naszej strefy, a w szczególności „zombiaków”, bo dla tych najlepiej przebranych i ucharakteryzowanych mamy jak zwykle niespodzianki! – powiedziała Izabella Siurdyna, PR Manager Fox Networks Group Poland.
 
W trakcie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia sportowego będzie można odwiedzić strefę The Walking Dead, która będzie dostępna dla uczestników biegu, ale także dla kibiców i wszystkich odwiedzających w tym dniu teren parku. Każdy kto zechce poczuć się jak Negan, będzie mógł sprawdzić we własnych dłoniach jak działa Lucille, a ten kto uwielbia Ricka będzie miał szansę, przymierzyć jego kapelusz i rewolwer. Dodatkowo fani Daryla będą mogli postrzelać z kuszy do zombiaków… tekturowych oczywiście. Te i wiele innych atrakcji będzie czekało na fanów The Walking Dead w strefie FOX w najbliższą sobotę 18 sierpnia w Parku Reagana w Gdańsku.
 
Oficjalna premiera 9. serii odbędzie się w poniedziałek 8 października o 22:00, a najnowszy zwiastun nadchodzącego sezonu można obejrzeć poniżej.

comments powered by Disqus