Premiery we wrześniu na kanale FOX Comedy

Autor: FOX Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 14-08-2018 09:16 ()


Już niedługo fani dobrego humoru i wielbiciele pewnej żółtej rodzinki będą mieli dobry powód, by wygodnie rozsiąść się przed telewizorem. 1 września na FOX Comedy o godzinie 22:00 będzie można obejrzeć polską premierę 29. sezonu Simpsonów! Oprócz tego we wrześniu na kanale zagości siódmy sezon serialu Sposób użycia, a także filmy komediowe, czyli Zakonnica w przebraniu oraz Szefowie wrogowie!
 
SIMPSONOWIE, sezon 29
Simpsons, season 29
(21 odcinków po 30 minut)
 
© 2017-2018 Fox and its related entities.  All rights reserved.

© 2017-2018 Fox and its related entities.  All rights reserved.

PREMIERA: SOBOTA 1 WRZEŚNIA O GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY!
Już niedługo fani dobrego humoru i wielbiciele pewnej żółtej rodzinki będą mieli dobry powód, by wygodnie rozsiąść się przed telewizorem. 1 września na kanale FOX Comedy o godzinie 22:00 będzie można obejrzeć polską premierę 29. sezonu Simpsonów!

W pierwszym odcinku Marge zostaje zamieniona w lodowego wędrowca, a to wszystko ma miejsce w magicznym świecie. Jedynym sposobem, by znaleźć dla niej antidotum, jest zmuszenie Lisy do użycia niebezpiecznej, zakazanej magii. Ale to nie wszystko! Kiedy dowiaduje się o tym król, dziewczynka zostaje porwana, a Homer musi wywołać powstanie chłopów, by naprawić sytuację.

Kolejne odcinki również będą obfitowały w sporą dawkę humoru! Marge będzie starała się pomóc Lisie zamienić przykre doświadczenia w powieść graficzną, na podstawie której powstanie… musical! Niech was jednak nie zwiedzie ten sielankowy scenariusz, bo wkrótce między matką a córką dojdzie do konfliktu!

Ten serial byłby jednak niepełny bez historii o naszym ulubionym Homerze. Tym razem głowa rodziny odkryje, że jego córka Maggie… świetnie gwiżdże! Postanawia więc wykorzystać jej talent i stara się zrobić z niej gwiazdę!  Oprócz tego, Homer postanawia reaktywować drużynę kręglarską, by poprawić humor Moe. Niebawem muszą jednak zmierzyć się z grupą wyniosłych milionerów. Jednocześnie Marge i Lisa główkują, jak wytłumaczyć Bartowi, że pieniądze nie są najważniejsze w jego życiu. Tymczasem Gruby Tony próbuje przekonać Marge, żeby zaprojektowała wystrój… domu publicznego.

W sezonie 29. Simpsonów trafimy również na bardzo znane i interesujące głosy! Jako goście specjalni mają wystąpić między innymi: Ed SheeranDaniel RadcliffeNikolaj Coster-Waldau czy Kat Dennings

W jednym z wywiadów twórca serialu Al Jean opowiada:

Premiera sezonu nazywa się "The Serfsons" i jest to czuły hołd dla fantastyki takiego kalibru jak Władca Pierścieni czy Gra o Tron. Będziemy mogli odnaleźć Simpsonów w magicznym średniowieczu. Ed Sheeran będzie natomiast uczestniczył w parodii La La Land, które nazwaliśmy "Haw Haw Land". Nelson i Lisa przeżywają tam romantyczną historię. Będzie również odcinek, w którym Bart próbuje zdobyć Homera używając książki The Art of War. Mamy w zanadrzu również odcinek, w którym Simpsonowie po raz pierwszy udają się do Nowego Orleanu. W tym samym czasie Lisa zrezygnowała z muzyki, więc jest bardzo nieszczęśliwa.

Na niezłą dawkę śmiechu przygotujcie się już 1 września o 22:00 na kanale FOX Comedy!

SPOSÓB UŻYCIA, sezon 7
Rules of Engagement, season 7
(13 odcinków po 30 minut)
 
© CBS

© CBS

PREMIERA: PIĄTEK 7 WRZEŚNIA O GODZ. 16:20 (2 odcinki)
Emisja piątki od 15:25 (4 odcinki w tym 2 nowe)

           KOMEDIE NA FOX COMEDY

PIĄTEK 7 WRZEŚNIA
Zakonnica w przebraniu
O GODZ. 22:00

PIĄTEK 14 WRZEŚNIA
Szefowie wrogowie
O GODZ. 22:00

comments powered by Disqus