Patrick Stewart ponownie jako Jean-Luc Picard!

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 05-08-2018 10:29 ()


Fani Star Treka na całym świecie mogą świętować, ponieważ jeden z najlepszych w historii serii aktorów zasiadających w fotelu kapitana oficjalnie wraca na trakt kosmicznych przygód. To, o czym mówiło się od pewnego czasu, zostało oficjalnie ogłoszone. Patrick Stewart ponownie wcieli się w Jean-Luca Picarda w zupełnie nowej serii dla CBS All Access.

Więcej szczegółów nie ujawniono, jeśli chodzi o nowy program, w tym tytuł, miejsce akcji czy premierę. Serial nie będzie też kontynuacją Następnego Pokolenia, ale raczej dalszym poznawaniem życia Picarda. Pieczę nad nowym serialem będzie sprawował Alex Kurtzman. Stewart grał Picarda w serialu Star Trek: Następne Pokolenie przez siedem sezonów w latach 1987-1994, a następnie wystąpił w serii filmów Star Trek, z których ostatni - Nemesis - miał premierę w 2002 r. Aktor poruszył tę wiadomość podczas niespodziewanego występu na konwencie Star Trek w Las Vegas, gdzie również podzielił się ciepłymi słowami o swoim powrocie.

Zawsze będę dumny z tego, że byłem częścią Star Trek: Następne Pokolenie, ale kiedy zakończyliśmy ostatni film wiosną 2002 roku, naprawdę czułem, że mój czas w Star Treku osiągnął naturalny finał. Jest więc niespodziewaną, ale uroczą niespodzianką, a jestem podekscytowany i ożywiony, że wracam jako Jean-Luc Picarda. Czuję, że jestem gotowy, aby powrócić do niego z tego samego powodu - do zbadania i doświadczyć tego, co pocieszające i rozświetlające drogą w tych często mrocznych czasach. Z niecierpliwością czekam na współpracę z naszym genialnym zespołem kreatywnym, gdy staramy się ożywić po raz kolejny świeżą, nieoczekiwaną i dobrą historię.


comments powered by Disqus