Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Motyl

Dodane: 21-06-2007 19:37 ()


 

Hostel 2

Kolejna odsłona makabrycznych „doświadczeń”. Tym razem przygoda „dopadnie” trzy młode kobiety, a teren koszmarnego Hostelu, okaże się znacznie większy niż można było przypuszczać w pierwszej części. Jeśli chodzi o znanych już bohaterów, pojawi się Jay Hernandez.

Czas trwania: 93 minuty

 

Mr. Brooks

Pan Brooks jest przykładnym mężem i ojcem. Zdobył nawet prestiżową nagrodę człowieka roku. Wspiera lokalną społeczność. Jednym słowem filantrop oraz człowiek sukcesu. Jednakże na jego postaci znajduje się drobna skaza. Mianowicie Brooks posiada sekret – po godzinach staje się seryjnym mordercą. Atrakcyjna pani detektyw Attwood zaciekle ściga alter ego Brooksa, cierpliwie czekając, kiedy popełni on pierwszy błąd…

Czas trwania: 120 minut

 

”Wallander”

Kurt Wallander jest policjantem. Po rozstaniu z żoną, zaczyna wątpić w sens wykonywanego przez siebie zawodu. Coś jednak zaczyna się dziać wokół komisarza. Ktoś manipuluje i wpływa na działania policji, a pozornie niezwiązane z sobą sprawy, zdają się mieć jednak wspólny mianownik.

Czas trwania: 102 minuty

 

"Rosario Tijeras"

Rosario Tijeras jest piękną kobietą, nic dziwnego, że dwójka przyjaciół Antonio i Emilio zakochują się w niej bez pamięci. Sprawy jednak przybierają niepokojący obrót, gdy okazuje się czym zajmuje się Rosario.

Czas trwania: 126 minut

 

 

Premiery DVD

 

Klątwa 2”

Od czasu wydarzeń z pierwszej części upłynęły dwa lata. Młoda Amerykanka - Karen przebywa w szpitalu. Do Tokio przyjeżdża jej siostra Aubrey, która chce raz na zawsze wyjaśnić i zakończyć koszmar.

Czas trwania: 95 minut

 

Pierwszy Śnieg”

Film pokazuje dramat człowieka, który poukładał sobie życie, a jednak przypadkowa przepowiednia zaczyna negatywnie wpływać na jego los. Tytułowy pierwszy śnieg ma przynieść mu nieszczęście. Z tego powodu zaczyna on mieć niebezpieczną obsesję, przekonanie, że jego życie zakończy się wraz z opadami śniegu.

Czas trwania: 121 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...