SteamRollers: Maszyny Parowe

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 06-07-2018 22:23 ()


Jeśli nie jesteście pewni, o co biega, wsiądźcie do naszego pociągu i przejedźcie przez wszystkie stacje materiałów na temat SteamRollers, jakie opublikowaliśmy od dnia premiery gry (4 kwietnia 2018)!

W kilku słowach, obrazach i filmikach przybliżymy wam, jak to jest być potentatem kolejowym w rozwijających się Stanach Zjednoczonych. Niech nie zwiedzie was prosty wygląd... SteamRollers: Maszyny Parowe to gra, która z każdą rozgrywką odkrywa przed graczem coraz to nowe możliwości i oferuje naprawdę porządną symulację rozbudowywania swojej sieci kolejowej.

Wszyscy wsiadać, drzwi zamykać i para buch!

Istanbul: Listy & Pieczęcie - premiera 11 lipca!

Fani Istanbulu! Doprawdy nastały czasu dobrobytu na wielkim bazarze, albowiem już niedługo, 11 lipca, będzie miała miejsce premiera drugiego i zarazem ostatniego rozszerzenia do gry planszowej Istanbul!

Istanbul: Listy & Pieczęcie to dodatek, który zawiera nowe karty oraz nowe kafle! Jeśli twoja kolekcja zawiera również pierwsze rozszerzenie, Mokka & Bakszysz, dzięki Listom i Pieczęciom będziesz w stanie powiększyć swoją planszę do 25 kafli! To zupełnie nowe możliwości i nowy wymiar rozgrywki!

Czas ruszyć na bazary Istanbulu i dostarczyć trochę Listów i Pieczęci!


comments powered by Disqus