"Piraci z Karaibów" 4, 5 i 6?

Autor: Motyl Redaktor: Motyl

Dodane: 20-06-2007 11:14 ()


Według serwisu cinemablend.com czwarta część "Piratów z Karaibów" wydaje się coraz bardziej prawdopodobną produkcją. Plany Jerry'ego Bruckheimera mogą sięgać jeszcze dalej, nawet do nowej trylogii o Piratach.

W kolejnej części cyklu powrócą Johnny Depp, Geoffrey Rush oraz reżyser Gore Verbinski. Film skupi się na przygodach Jacka Sparrowa, więc w obrazie zabraknie Elizabeth Swann oraz Willa Turnera. Poszukiwanie źródła młodości to tylko jedna z wielu możliwych fabuł filmu.

Według informacji serwisu Jerry Bruckheimer może planować nakręcenie obrazu w stylu science fiction, wzorując się na powieściach Juliusza Verne'a. W grę wchodzą olbrzymie latające machiny, człowiek, który pragnie posiadać władzę nie tylko nad oceanem, spotkanie z najbardziej znanym i niebezpiecznym piratem w historii, wyścig do zaginionego świata. Jack ze swoją załoga trafią do miejsca gdzie nigdy nie dotarł żaden pirat (i nie chodzi tu o kosmos, lecz o Atlantydę). W filmie poznamy więcej szczegółów z przeszłości Jacka, a także dowiemy się więcej o jego rodzinie.

Prawdopodobna data powstania kolejnego epizodu "Piratów z Karaibów" to okres między 2009 a 2011 rokiem.

Źródło: cinemablend.com


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...