IMAX DAY w Cinema City

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 25-06-2018 16:42 ()


Czy chcesz doświadczyć najbardziej intensywnych doznań kinowych i poczuć się, jakbyś był w środku filmu? Przyjdź w sobotę 30 czerwca na IMAX® Day i zobacz największe hity tego roku na gigantycznym ekranie IMAX® w maksymalnie niskiej cenie! Za bilet na seans filmu „Czarna Pantera”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Deadpool 2” i Pandy” zapłacisz tylko 18 zł, a do tego za okazaniem biletu, na hasło „IMAX DAY” dostaniesz duży popcorn w cenie małego. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/imax.  

Uwaga! Jeśli nie zdążyłeś zobaczyć hitów IMAX®2018 roku, masz teraz ostatnią szansę! W sobotę 30 czerwca odbędzie się wielkie wydarzenie w polskim kinie - IMAX® Day. Tego dnia fantastyczne filmy w promocyjnej cenie - 18 zł plus 4 zł za okulary IMAX®. Aby wrażenie kinowe były jeszcze intensywniejsze i pełniejsze, otrzymasz duży popcorn w cenie małego za okazaniem biletu!

Dlaczego warto przyjść na IMAX® Day?

W kinach IMAX® film jest wyświetlany na panoramicznym, krystalicznie czystym ekranie z obrazem o zwiększonej jasności, ostrości i kontraście, co zapewnia niezwykle intensywne, realistyczne doznania, a widz dosłownie czuje się, jakby znalazł się w środku akcji. Żaden szelest ani szept nie umknie twojej uwadze! Więc jeśli chcesz spędzić najbardziej niesamowity dzień w kinie, wejść w sam środek oszałamiającego świata Marvela i poczuć się superbohaterem lub przenieść się z dzieckiem do Chin i towarzyszyć pandom w powrocie do ich środowiska naturalnego, przyjdź koniecznie na IMAX® Day.

IMAX® Day odbędzie się w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia. Bilety są dostępne w kasach kin lub na stronie https://www.cinema-city.pl/imax-day .

Jakie filmy zobaczysz podczas IMAX® Day?

  • „Avengers: Wojna bez granic” - pierwszy film w historii kinematografii zrealizowany w całości kamerami Alex IMAX®, dzięki czemu zobaczysz do 26% więcej obrazu niż w standardowych salach kinowych. W IMAX® Avengersi, których misją jest chronić świat przed niebezpieczeństwem, dostarczą wrażeń i przygód, o jakich nikomu się nie śniło;
  • „Czarna Pantera” - kolejny hit Marvela, gdzie król T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata. Film reżyserii Ryana Cooglera, ze względu na porywające kino akcji został niezwykle pozytywnie przyjęty przez widzów!
  • „Deadpool 2” - czarna komedia z udziałem słynnego Ryana Reynoldsa, która przeniesie cię na kompletnie inny poziom absurdu. Główny bohater razem z nowymi kompanami utworzy superdrużynę o kryptonimie X-force, z którą nikt nie chciałby spotkać się po zmroku. Czy wygrają z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu?;
  • „Pandy” - wspaniały i edukacyjny film przyrodniczy dla całych rodzin, nakręcony przy użyciu kamer cyfrowych IMAX® 3D. Twórcy „Dzikich z natury” oraz „Wyspa lemurów: Madagaskar” zabierają publiczność w ekscytującą podróż do Chin, by towarzyszyć zabawnej pandzie o imieniu Qian Qian, gdy odkrywa swoją prawdziwą dziką naturę i stawia pierwsze kroki w dzikich lasach.

Więcej informacji i bilety na https://www.cinema-city.pl/imax-day.


comments powered by Disqus