Lipcowe zapowiedzi programowe AMC

Autor: AMC Redaktor: Motyl

Dodane: 13-06-2018 16:47 ()


W nadchodzącym miesiącu szczególnie polecamy uwadze powtórkę 1. sezonu serialu „Syn” – od 26 lipca w każdy czwartek o 22:00. Zapraszamy także na nowe odcinki 3. sezonu serii o przygodach Hapa i Leonarda – „Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo” oraz nowe odcinki sezonu 3A „Krainy bezprawia” (ang. „Into the Badlands”).

Polecamy ponadto cykl filmowy „Komediowe noce” – w każdą niedzielę od 22:00 zapraszamy na zabawne komedii. 

SYN

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Powtórka 1. sezonu od 26 lipca w każdy czwartek o 22:00

„Syn” to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera
i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. W pierwszym sezonie składającym się z dziesięciu odcinków, widzowie będą mogli śledzić losy Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który przeobraża się z dobrodusznego i prostolinijnego człowieka w wyrachowanego ranczera, który nie stroni od przemocy budując dynastię o niezrównanym bogactwie i przywilejach. Serial pokazuje, jak bezwzględność i dążenie do władzy, kierujące postępowaniem bohatera, prowadzą do konsekwencji, które ukształtują całe pokolenia, a McCulloughów uczynią jedną z najbogatszych rodzin w Teksasie.

Występują: Pierce Brosnan, Jacob Lofland, Henry Garrett, Paola Núñez

 

 

KRAINA BEZPRAWIA
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja 3. sezonu w każdy poniedziałek o 22:00

Finał sezonu 3A 6 sierpnia

 

W 3. sezonie Sunny, który żyje w ukryciu, będzie starał się zapewnić byt swojemu nowonarodzonemu synowi, Henry’emu, osieroconemu przez matkę – Veil. Dopiero gdy Henry zapada na tajemniczą chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie’im i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa i baronowa Chau dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy, ani Walda, musi połączyć siły z Lydią i Nathanielem Moonem, niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie. Dopiero kiedy tajemniczy przywódca Nomadów, znany jako Pilgrim, przybędzie do Krainy bezprawia z misją przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju, dawni wrogowie będą musieli zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.  

Występują: Daniel Wu, Nick Frost, Emily Beecham, Aramis Knight

HAP I LEONARD: THE TWO-BEAR MAMBO
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja 3. sezonu w każdy czwartek o 22:00

Finał sezonu 19 lipca


Kiedy Florida Grange znika bez śladu, Hap i Leonard wyruszają na jej poszukiwania. W miarę odkrywania kolejnych wątków tajemnicy, dwójka kumpli wplącze się w dziwne relacje z typkami spod ciemnej gwiazdy, włączając w to prawdopodobnie przekupionego szeryfa. Po raz kolejny przemierzając wschodni Teksas, na swojej drodze napotkają sztorm na miarę tego z biblijnych przypowieści. Hap i Leonard będą dwoić się i troić, by odnaleźć Floridę, zanim to członkowie Klanu odnajdą ich. Bohaterowie wyniosą z tej historii cenną lekcję o tym, że dobrzy chłopcy nie zawsze wygrywają, a wszystko jest niczym wobec sił Matki Natury.

Występują: James Purefoy, Michael Kenneth Williams, Tiffany Mack, Louis Gossett Jr., Corbin Bernsen, Andrew Dice Clay, Laura Allen, Curtis Harding


comments powered by Disqus