Odkrywamy bonusowe komponenty 2 tygodnia przedsprzedaży Detektywa!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 31-05-2018 13:32 ()


Drugi tydzień naszej kampanii przedsprzedażowej Detektywa: Kryminalnej Gry Plasznowej rozpoczynamy od ujawnienia kolejnych bonusowych komponentów, które za darmo otrzymają wszyscy zamawiający grę! Mamy dla was 35 wysokiej jakości Drewnianych Znaczników, które zastępują tekturowe żetony z podstawowej wersji gry.

Drewniane znaczniki będą doskonałym uzupełnieniem twojej kolekcji Detektywa. Są wytrzymałe i praktyczne w użyciu. Będą służyć ci bardzo długo, także podczas rozgrywania niezależnych scenariuszy czy przyszłych rozszerzeń.

6 czerwca planujemy ujawnić ostatni, nieduży bonusowy komponent do gry, a 13 czerwca kampania się zakończy – o ile nie wyprzeda się wcześniej.

Wszystkie bonusowe komponenty mają łączną wartość ponad 100 zł, a zamawiając grę w przedsprzedaży dostajesz je całkowicie za darmo! Nie zwlekaj i zamów nim wyczerpie nam się cały zapas!

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa to w pełni kooperacyjne, wciągające, detektywistyczne przeżycie. To gra wymagająca bystrości i dedukcji, a także całego wolnego wieczoru – pojedyncza rozgrywka może trwać ponad 3 godziny. Proste zasady oznaczają, że nic nie rozprasza twojej uwagi – możesz w pełni oddać się komunikacji w zespole, wytężyć szare komórki i rozwiązać każdą sprawę!

Odwiedź stronę przedsprzedaży

Detektyw jest wymagającą grą dla 1 do 5 graczy, która opowiada spójną historię. Wcielisz się w niej w członka zespołu śledczych pracujących dla amerykańskiej Państwowej Agencji Detektywistycznej Antares. Zmierzysz się z pięcioma różnymi sprawami i będziesz je po kolei rozwiązywać. Razem stworzą one kampanię, która podda twoje umiejętności dedukcji prawdziwej próbie.

Jeśli szukasz współczesnego symulatora pracy detektywa, ta gra jest dla Ciebie!


comments powered by Disqus