Najnowszy film z Kasią Smutniak w maju w kinach

Autor: Spectator Redaktor: Motyl

Dodane: 10-05-2018 16:32 ()


W maju trafi do kin kolejny film z Kasią Smutniak „Made in Italy” w reżyserii muzyka Luciano Ligabue. To historia o miłości i nienawiści widziana oczami Riko, zwykłego faceta, który jest alter ego reżysera. W rolach głównych Kasia Smutniak oraz Stefano Accorsi ( "Italian race", “Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą”). PREMIERA: 25 maja.

„Made in Italy” to także głęboka refleksja nad i koniecznością zmian. Wspaniały dowód na to jak rozwija się aktorsko Kasia Smutniak.Marco Paiano, Moviesource.it

Surowy i szczery film o smaku dobrego wina i ziemi z jej szorstkościąLucia Tedesco, Empire Italia

"Made in Italy" reż. Luciano Ligabue, Włochy 2018, 100 min.

"Made in Italy" to brawurowe wyznanie miłości do własnego kraju. Film na podstawie scenariusza i z muzyką Luciano Ligabue opowiada o Riko, zwykłym, uczciwym obywatelu, który stara się pokonać problemy w pracy i życiu prywatnym. Codzienność przytłacza, ale bohater filmu robi wszystko, żeby stać się panem własnego losu. Próbuje ratować małżeństwo, znaleźć prawdziwych przyjaciół, nie chce sprzedać domu… Życie to gra, warto zrobić wszystko, żeby ją wygrać.

Reżyser: LUCIANO LIGABUE

Wydał dwadzieścia płyt, pięć książek, nakręcił trzy filmy, a także dał ponad siedemset koncertów w klubach, na stadionach i w amfiteatrach. Jest muzykiem, pisarzem, reżyserem i ojcem dwojga dzieci. Przez ostatnie ćwierćwiecze stał się uosobieniem tego, co dobre i autentyczne we włoskim rocku. Urodził się w Correggio w 1960 roku.

OBSADA

Kasia Smutniak – Sara (“Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, “Żona czy mąż?”)

Stefano Accorsi – Riko (“Italian race”, “Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą”)

Fausto Maria Sciarappa – Carnevale

Walter Leonardi – Max

Filippo Dini – Matteo

Tobia De Angelis – Pietro

 


comments powered by Disqus