Oto Link, bohater najnowszej animacji studia LAIKA

Autor: Ewelina Sikorska Redaktor: Paridae

Dodane: 08-05-2018 17:55 ()


Pojawiły się pierwsze informacje na temat kolejnego projektu studia LAIKA po "Kubo i dwóch strunach". Tym razem będą to klimaty o wiele lżejsze niż w ich poprzedniej produkcji.

Ich najnowsza animacja będzie nazywać się "Missing Link". Będzie to komedia przygodowa o kryptozoologu niejakim Sir Lionelu Froscie (Hugh Jackman), który podczas jednej ze swoich wypraw spotyka prostoduszną istotę, pana Linka (Zach Galifianakis), który szuka legendarnej Doliny Potworów - Shangri-La, gdzie ponoć żyją jego ostatni krewniacy. Do tego tandemu dołączy nieoczekiwanie Adelina Fortnight (Zoe Saldana), niezależna i zaradna poszukiwaczka przygód, która posiada wskazówki do odnalezienia mitycznego miejsca. W trójkę podążą drogą, której celem będzie Shangri-La.

Reżyserią "Missing Link" zajmie się Chris Butler ("ParaNorman"). Oprócz wymienionej już wcześniej trójki w animacji usłyszymy również takich aktorów jak: Emma Thompson, Stephen Fry, Timothy Olyphant, Matt Lucas, David Walliams, Amrita Acharia i Ching Valdes-Aran.

Premiera "Missing Link" została zapowiedziana na wiosnę przyszłego roku.


comments powered by Disqus