"Gotowi na wszystko. Exterminator" - premiera DVD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 08-05-2018 09:22 ()


„GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR” to najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: „OSTATNIA RODZINA” i „CARTE BLANCHE” wyreżyserowana przez Michała Rogalskiego („Letnie przesilenie”) oparta została na przebojowej sztuce teatralnej „Exterminator”.

Dla spragnionych tytułu, film będzie dostępny od 9 maja w przedsprzedaży w sieci salonów Empik.

Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – PAWEŁ DOMAGAŁA. Partnerują mu frontman zespołu Coma – PIOTR ROGUCKI, KRZYSZTOF CZECZOT, czyli niezapomniany Zupa z „Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi oraz PIOTR ŻURAWSKI („Kamper”, „Bodo”). W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu „Planeta Singli” AGNIESZKA WIĘDŁOCHA, ALEKSANDRA HAMKAŁO („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”) oraz DOMINIKA KLUŹNIAK („Wkręceni”, „Lejdis”), DOROTA KOLAK („Chce się żyć”, „Konwój”) i ANNA TERPIŁOWSKA („Obce niebo”, „Ambassada”).

18 maja film ukaże się w ogólnopolskiej sprzedaży w postaci 24 stronnicowej książeczki z płytą dvd, którą będzie można nabyć we wszystkich dobrych sklepach płytowych oraz z magazynem Focus.

 

„Komedia Rogalskiego jest autentycznie zabawna i działa jak akumulatory z dobrą energią”

Łukasz Muszyński, Filmweb.pl

„Jest filmem urokliwym i bardzo sympatycznym”

„Jedna z lepszych komedii, jakie w ostatnich latach trafiły do naszych kin”

Jędrzej Dudkiewicz, wp.pl

 

Wydanie DVD będzie wzbogacone o audiodeskrypcję dla osób niewidomych oraz napisy polskie dla osób niesłyszących, które powstały dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem DE FACTO. Wśród dodatków na płycie znajdzie się także teledysk zespołu The Sixpounder – „Time To Kill”, zwiastun i making of filmu oraz napisy angielskie do filmu.


comments powered by Disqus